Jakie zioła na włosy?

Posted by
Coraz częściej świadomi konsumenci decydują się na naturalne rozwiązania w pielęgnacji. Zioła na włosy to przeciwieństwo wszechobecnie występującej chemii. Pomogą Ci pozbyć się łupieżu, wzmocnić włosy, dzięki czemu przestają wypadać. Zdecyduj się na sprawdzone sposoby pielęgnacyjne!

Jakie zioła na wątrobę? Oczyszczenie i regeneracja.

Posted by
Wątroba pełni w organizmie ludzkim istotne funkcje. Wiedząc, jakie zioła na wątrobę wybrać, możesz ją ochronić i zapobiec wielu chorobom. Odpowiednio zastosowane zioła wzmacniają, a także działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Pozwalają też przeprowadzić detoks wątroby, czyli pozbyć się toksyn z organizmu.

Candida drozdzaki i inne grzyby

Posted by
Pomocne w walce z grzybami chorobotwórczymi są naturalne substancje zawarte w ziołach oraz wyciągach roślinnych. Wiele z nich intensywnie wspiera eliminację szkodliwych grzybów z ustroju. Do najważniejszych z nich należy kwas kaprylowy (zawarty w oleju kokosowym), olej oregano, srebro nanokoloidalne oraz wiele innch

Jakie zioła na pasożyty?

Posted by
Każdego dnia narażeni jesteśmy na różnego rodzaju pasożyty. Czyhają one w publicznych toaletach, piaskownicach, niedomytych produktach i nieodpowiednio przygotowanym pożywieniu czy w sierści zwierząt. Przenoszą się również drogą kropelkową lub przez ukąszenie owada. Szacuje się, że problem pasożytów może dotyczyć aż kilkudziesięciu procent społeczeństwa, dlatego warto wiedzieć, jakie zioła na pasożyty będą najbardziej pomocne w odrobaczeniu organ

Zioła na trądzik

Posted by
Trądzik jest uciążliwą chorobą skóry, która dotyka nie tylko nastolatków, ale również dorosłych. Zioła na trądzik to jeden ze sposobów na walkę z zaskórnikami, wągrami, pryszczami i cystami. Naturalne preparaty łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę i przeciwdziałają stanom zapalnym. Po jakie zioła na trądzik sięgnąć?
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)