KOSMETYKI Z PROPOLISEM

Producenci

KOSMETYKI Z PROPOLISEM  

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Propolis, inaczej kit pszczeli, to substancja, którą wytwarzają pszczoły, by ochronić swój ul przed bakteriami, wirusami oraz grzybami. Produkt ten owady produkują z żywic drzew i kwiatów, a także swoich wydzielin gruczołowych, co nadaje mu charakterystyczny smak i zapach. Właściwości propolisu były cenione już w starożytności – znajduje on szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej. W naszym sklepie oferujemy natomiast kosmetyki z propolisem, które skutecznie pielęgnują każdy rodzaj skóry, także tej z problemami dermatologicznymi.

Wyjątkowe kosmetyki z propolisem o skutecznej formule

W naszym asortymencie znajduje się szereg produktów z tą cudowną substancją, przeznaczonych zarówno do pielęgnacji skóry twarzy, jak i włosów. Kremy i mydła z propolisem pozwalają kompleksowo zadbać o siebie bez udziału konserwantów oraz sztucznych barwników. Kosmetyki te zostały wyposażone w moc płynącą prosto z natury, a swoją wysoką skuteczność zawdzięczają profesjonalnie skomponowanej formule.

Dlaczego mydła i kremy z propolisem są tak wyjątkowe?

Kosmetyki z propolisu zawierają żywice, woski pszczele i roślinne, pyłki kwiatowe, kwasy organiczne oraz substancje lipidowo-białkowe. W jego składzie znajdziemy ponadto mnóstwo witamin z grupy B, a także witaminy A, C, D i E. Nie brakuje mu również makroelementów, wśród których warto wymienić chociażby magnez, cynk, żelazo, wapń, potas, sód i wiele innych. Łącznie propolis zawiera więcej niż 300 substancji, z których duża ilość wykazuje dobroczynny wpływ na stan skóry twarzy oraz włosów.

Mydła i kremy z propolisem przeciwdziałają gromadzeniu się bakterii, grzybów i wirusów, posiadają silne właściwości nawilżające, odżywiające i wygładzające oraz przywracają skórze i włosom piękny blask. Co więcej, zyskują one cudowną elastyczność, a włókna kolagenowe zostają pobudzone do tworzenia się. Kosmetyki z propolisem działają wspomagająco w gojeniu ran, a przeciwzapalne działanie tej substancji nierzadko wykorzystuje się w leczeniu trądziku oraz innych chorób skórnych. Warto ponadto zaznaczyć, że propolis przyspiesza krążenie krwi, metabolizm komórek oraz wiele reakcji enzymatycznych, co bezpośrednio przekłada się na poprawę stanu i wyglądu skóry oraz włosów.

Kosmetyki z propolisem sprawdzają się przy każdym typie skóry

Rzadko kiedy można powiedzieć o jakimś kosmetyku, że jest prawdziwie uniwersalny – to znaczy, że zapewnia określone korzyści niemal każdemu, kto z niego skorzysta. W tym przypadku kremy i mydła z propolisem są prawdziwie wyjątkowe. Z powodzeniem mogą je stosować osoby młodsze i starsze, niezależnie od posiadanego typu cery. Sprawdzają się nawet w przypadku problemów dermatologicznych, przynosząc ukojenie i wspomagając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

Mydła z propolisem skutecznie usuwają zanieczyszczenia i przeciwdziałają gromadzeniu się drobnoustrojów, natomiast kremy z propolisem szybko się wchłaniają, dając natychmiastowe uczucie nawilżenia skóry. Ich zapach oraz barwa to w większości produktów zasługa wyłącznie naturalnych składników. Należy jednak pamiętać, że propolis może uczulać – uważać powinny przede wszystkim osoby, które doświadczyły reakcji alergicznej na inne produkty pszczelarskie. U osób, u których nie stwierdzono takiego problemu, propolis przynosi jednak ogromne korzyści, znacznie przewyższające ryzyko uczulenia.

Kosmetyki z propolisem – sprawdzone produkty w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki z propolisem, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Zostały przetestowane dermatologicznie i są bezpieczne do stosowania. Mogą się pochwalić świetnie skomponowanymi formułami z dużą zawartością składników aktywnych, co przesądza o ich skutecznym działaniu. Są to kosmetyki wszechstronne, które potrafią poradzić sobie z wieloma dolegliwościami i niedoskonałościami. W naszym sklepie proponujemy klientom kremy i mydła z propolisem w niezwykle atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy przy tym sprawną wysyłkę oraz przyjazną i kompetentną obsługę w razie jakichkolwiek pytań.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów