ZIOŁA NA NERWICĘ

Producenci

zioła na nerwicę,zioła na poprawę nastroju  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów

Zioła na nerwicę


W Mojej Zielarni znajdziesz dokładnie wyselekcjonowane zioła na nerwice pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, zaufanych producentów. Naszym klientom oferujemy preparaty wysokiej jakości, przechowywane w warunkach pozwalających na bezpieczne zachowanie ich właściwości. Jeżeli nie wiesz, jakie zioła na nerwice wybrać, skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu – chętnie pomożemy w doborze odpowiednich produktów. 


Zioła na nerwicę lękową


Nerwica jest zaburzeniem lękowym, które objawia się przede wszystkim odczuwaniem lęku oraz symptomami o charakterze somatycznym. Dzisiaj tego terminu używa się coraz rzadziej, zastępując go pojęciem zaburzeń nerwicowych. Podłoże nerwicy może być uwarunkowane wieloma różnymi czynnikami. Wskazuje się między innymi na przyczyny genetyczne oraz silnie stresogenne sytuacje, na przykład, śmierć osoby z najbliższej rodziny, problemy natury finansowej itp. Osoby, które walczą z nerwicą mogą odczuwać takie objawy, jak: uciążliwe koszmary nocne, niepokój, drżenie rąk, problemy z pamięcią lub ze snem oraz mdłości. Należy podkreślić, że do grupy zaburzeń nerwicowych zalicza się różne rodzaje nerwic, w tym na przykład nerwicę natręctw. Leczeniem nerwicy zajmuje się lekarz – psychiatra, a w terapii najczęściej stosuje się środki farmakologiczne oraz spotkania z terapeutą. 


Wspomagająco, za zgodą lekarza, w podobnych problemach natury psychologicznej, można stosować zioła na nerwicę lękową. Musisz jednak pamiętać, że zioła są w stanie wchodzić w niepożądane reakcje z przyjmowanymi lekami, dlatego koniecznie upewnij się, że w Twoim przypadku możliwe jest przyjmowanie konkretnych preparatów ziołowych. Jako skuteczne zioła na nerwicę lękową wymienia się między innymi: melisę lekarską, która redukuje napięcie oraz ułatwia zasypianie oraz dziurawiec, który wykazuje pozytywny wpływ na działanie układu nerwowego. Inne popularne zioła na nerwicę i lęki to kozłek lekarski, który może pomóc w przypadku stanów niepokoju oraz problemów ze snem i rumianek, który wykazuje działanie wyciszające. Na stany wzmożonego napięcia nerwowego pozytywnie działają także kwiaty lipy. 


Zioła na nerwicę żołądka


Nerwica żołądka należy do nerwic wegetatywnych i może wiązać się z występowaniem objawów somatycznych, takich jak ból, skurcze czy pieczenie żołądka, zgaga, wzdęcia, refluks itp. Jeżeli nerwica żołądka ma lekki, niezbyt uciążliwy przebieg, początkowo u niektórych osób stosuje się dedykowane preparaty ziołowe o działaniu uspokajającym. Wśród ziół dobrych na nerwicę żołądka wymienia się chociażby melisę – jedną z najbardziej znanych roślin o właściwościach wyciszających. 


Zioła na nerwicę serca

Nerwica serca to rodzaj nerwicy lękowej. W jej przebiegu można odczuwać między innymi kołatanie serca czy duszności i zawroty głowy. Powodem nerwicy serca jest zwiększona wrażliwość tego organu, na przykład na odczuwany przez daną osobę stres. Stan wymaga pogłębionej diagnostyki lekarskiej z uwagi na to, że objawy nerwicy mogą świadczyć również o poważnych problemach zdrowotnych. W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz zioła na nerwicę serca w postaci specjalnej mieszanki według ojca Klimuszko, które może działać wspomagająco w przypadku tego schorzenia. 


Zioła na nerwicę wegetatywną


Nerwica wegetatywna to nerwica, która ma negatywny wpływ na pracę narządów ludzkiego ciała. Do tej grupy zalicza się zarówno nerwicę serca, jak i nerwicę żołądka. Niestety, symptomy nerwicy wegetatywnej mogą być bardzo uciążliwe dla osoby chorej, jednocześnie znacząco utrudniając jej codzienne funkcjonowanie, dlatego tak ważna jest możliwie jak najszybsza diagnostyka lekarska oraz dopasowanie odpowiedniego leczenia. 


Naturalne zioła na nerwicę w Mojej Zielarni


W ofercie Mojej Zielarni – internetowego sklepu z ziołami – dostępny jest bardzo szeroki wybór naturalnych ziół na nerwice, które mogą działać wspomagająco w łagodzeniu stanów lękowych, redukcji stresu oraz napięcia nerwowego i ułatwiać zasypianie. W asortymencie znajdziesz zioła na sen i uspokojenie w postaci pojedynczych ziół lub ich mieszanek oraz dodatkowo zioła na depresję. Nasi klienci mogą liczyć również na fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiednich preparatów.


Zioła lecznicze to specjalność Mojej Zielarni! Asortyment sklepu obejmuje nie tylko zioła na nerwicę, ale również produkty działające wspomagająco w przypadku innych dolegliwości, na przykład zioła przeciwbólowe, zioła na odporność, układ nerwowy, pamięć i koncentrację czy wzrok. Oferujemy także antyoksydanty, wspierające walkę z wolnymi rodnikami odpowiadającymi za starzenie się organizmu oraz olejki i akcesoria, dzięki którym możliwa jest skuteczna aromaterapia. Zapraszamy do zakupów! Gwarantujemy bezpieczną i sprawną realizację Twojego zamówienia. 
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów