ZIOŁA - MIESZANKI ZIOŁOWE wg Ojca Klimuszki

Producenci

Zioła Ojca Klimuszki

W Mojej Zielarni oferujemy szeroki wybór mieszanek ziołowych na podstawie unikalnych receptur Ojca Klimuszki - duchownego, ale przede wszystkim cenionego zielarza i fitoterapeuty, który całe życie poświęcił studiowaniu bogactw pochodzących od „matki natury”. Z jego wiedzy i doświadczenia czerpiemy dziś całymi garściami, oferując mieszanki ziołow...

W Mojej Zielarni oferujemy szeroki wybór mieszanek ziołowych na podstawie unikalnych receptur Ojca Klimuszki - duchownego, ale przede wszystkim cenionego zielarza i fitoterapeuty, który całe życie poświęcił studiowaniu bogactw pochodzących od „matki natury”. Z jego wiedzy i doświadczenia czerpiemy dziś całymi garściami, oferując mieszanki ziołowe starannie przygotowane na podstawie spisanych przez zakonnika receptur. Znajdziesz u nas wcierki i zioła Księdza Klimuszki, wspomagające leczenie wielu problemów zdrowotnych, wzmacniające odporność organizmu oraz pomagające powrócić do sił po przebytych chorobach urazach i operacjach. Nasz sklep zielarski oferuje także mieszanki ziołowe według receptur Ojca Grzegorza Sroki i Marii Treben, a także receptury dr Różańskiego czy też według receptur indywidualnych.

 

Mieszanki ziołowe Ojca Klimuszko w Mojej Zielarni

 

Odkryj w Mojej Zielarni mieszanki ziołowe wg Ojca Klimuszko wspomagające leczenie licznych dolegliwości, m.in. zapalenie mięśnia sercowego, migreny alergiczne, cukrzyca, nerwobóle, stwardnienie rozsiane, padaczka, schizofrenia. Dużą grupę tworzą mieszanki ziołowe na pasożyty i problemy skórne jak trądzik różowaty, liszaje, łuszczyca oraz wcierki na łysienie plackowate. Zioła Ojca Klimuszko pomagają również na mięśniaki, prostatę, problemy menstruacyjne, odchudzanie, guzki tarczycy, na depresję, wspomagają leczenie niepłodności, zapalenie pęcherza, zapalenie stawów, nadmierne pocenie się oraz problemy trawienne. Mamy grono stałych Pacjentów, którzy są żywym dowodem, że mieszanki działają i przynoszą trwałą poprawę. 

 

W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz również wiele mieszanek ziołowych pomagających powrócić do zdrowia w okresie rekonwalescencji po przebytych udarach mózgu, zawałach czy białaczce oraz po stosowaniu terapii antybiotykowych. Polecamy również zioła dla aktywnych - osób uprawiających sport oraz wszystkich przemęczonych nadmiarem pracy i domowych obowiązków.

 

Możesz skorzystać z gotowych mieszanek dostępnych na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz konkretnej mieszanki w określonej ilości, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie jej wycenę.

 

Pamiętaj, aby kupować zioła tylko ze sprawdzonych sklepów zielarskich czy aptek. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości ziół do mieszanek, a sporządzają je wyłącznie farmaceuci i specjaliści mający odpowiednią certyfikację w zakresie zielarstwa. Kupując od “kogoś” w przypadkowym serwisie aukcyjnym lub na portalu społecznościowym, nie masz gwarancji ani składu, ani jakości mieszanek ziół. 

 

Czym wyróżniają się mieszkanki ziołowe Ojca Klimuszki?

 

Warto wiedzieć, że mieszkanki ziołowe Ojca Klimuszki charakteryzują się zawsze nieparzystą liczbą składników (od 5 do 11). Zakonnik zakładał, że mieszanki ziołowe są znacznie bardziej skuteczne aniżeli stosowanie naparów z pojedynczych ziół. Mieszanki są efektem wieloletnim prac i analiz Ojca Klimuszko, jego ogromnej pasji, wiedzy i doświadczenia w ziołolecznictwie. W Mojej Zielarni starannie przygotowujemy mieszkanki wg receptur Księdza Klimuszki, dobierając składniki wspomagające leczenie określonych dolegliwości.

 

Kim był Ojciec Klimuszko?

 

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko był polskim fitoterapeutą (leczył za pomocą roślin), franciszkaninem oraz najsłynniejszym w powojennej Polsce jasnowidzem, wizjonerem i uzdrowicielem. Co ciekawe, Ojciec Klimuszko studiował też oddziaływanie drzew na ludzi. Podzielił je na 3 grupy: wpływające korzystnie (np. sosna, świerk, lipa, dąb), obojętnie i niekorzystnie (np. topola, dziki bez). Mimo ogromnych zasług Ojciec Klimuszko był osobą niezwykle skromną, a sam o sobie mówił: nie jestem ani uzdrawiaczem, ani cudotwórcą, ani nieomylnym. Chciałbym tylko przynajmniej odrobinę mojej zdobytej wiedzy i doświadczenia przekazać ludziom oraz przedstawić to ogromne bogactwo, jakie nam daje żywa przyroda dla ludzkiego zdrowia.

 

Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko korzystać z bogactwa wiedzy, pasji i doświadczenia Ojca Klimuszki i wybrać najlepsze preparaty na swoje dolegliwości. W Mojej Zielarni zawsze służymy radą i pomocą w doborze optymalnych ziół. Oferujemy również zioła na boreliozę oraz inne zioła wspomagające pracę wszystkich układów organizmu.

Więcej

Zioła Ojca Klimuszki   Jest 146 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 146 elementów