Wysyłki

 

WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej.
2. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
3. Termin wysyłki Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy lub dłuższy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.

 Średni czas realizacji zamówień to 3 dni robocze, w wypadku przedłużenia czasu realizacji kontaktujemy się z Klientem. W przypadku braku towaru w hurtowni czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, o czym klient zostanie powiadomiony telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. 


4. Czas dostawy zależny jest od dostawcy usług pocztowych lub kurierskich, zwykle 1 dzień roboczy w przypadku przysyłki kurierskiej, natomiast w przypadku poczty polskiej może wynieść nawet 7 dni.

5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy z przyczyn nie leżących po stronie sklepu. 
6. Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi: 
    

  • paczki pocztowe Poczta Polska tzw "Pocztex KURIER 48h" - koszt 15,50 zł do 10 kg

  • paczkomaty InPost: od 12,90 zł

  • przesyłka kurierska do 3kg: 20,90 zł

  • przy płatności za pobraniem – 21,90 zł POCZTA POLSKA, 24 ZŁ KURIER DHL

 

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

WYSYŁAMY PRZESYŁKI NA CAŁY ŚWIAT. STANDARDOWO PRZESYŁKA W SKLEPIE JEST USTAWIONA DO 2 KG. JESLI CHCESZ POZNAĆ DOKŁADNE KOSZTY WYSYŁKI - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZED ZAMÓWIENIE. DOBIERZEMY NAJTAŃSZA OPCJE WYSYŁKI.  

 7. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 299 zł opłaconych przelewem i z wysyłka na terenie Polski, sklep pokrywa koszty przesyłki (darmowa opcja to przesyłka poczta polską, jednakże w przypadku większych gabarytów nadajemy gratis kurierem)

8. Udostępniamy Państwu możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym, mieszczącym sie w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 10 po wcześniejszym złożeniu zamówienia poprzez sklep internetowy oraz jego opłacenia. Odbiór osobisty jest możliwy dopiero po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i jego skompletowaniu, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni mailowo. Minimalne zamówienie w przypadku odbioru osobistego wynosi 40 zł. Bez potwierdzenia o skompletowaniu zamówienia, odbiór nie jest możliwy. 

9. Ze wzglęu na warunki przechowywania niektórych produktów, wysyłka prowadzona jest od poniedziałku do czwartku. W przypadku zakupu (zaksięgowaniu wpłaty) towaru w czwartek po godzinie 12, paczka zostanie wysłana w poniedziałek.