PODRÓŻE

Producenci

Zioła na chorobę lokomocyjną i morską  

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Choroba lokomocyjna (kinetoza) to uciążliwe schorzenie, które wynika z braku zgodności między subiektywnym postrzeganiem ruchu a rzeczywistymi sygnałami, które interpretowane są przez narząd przedsionkowo-ślimakowy, czyli tzw. błędnik. W przypadku zmian prędkości w trakcie trwania podróży dochodzi do zakłóceń odczuwania ruchu przez zmysły człowieka. W wielu przypadkach choroba lokomocyjna mija wraz z wiekiem, jednak duża grupa osób boryka się z tym schorzeniem przez całe życie. W naszej ofercie znajdują się naturalne tabletki na chorobę lokomocyjną, a także zioła, które można stosować zarówno w przypadku kinetozy, jak i choroby morskiej.

Zioła na chorobę morską i lokomocyjną

Mimo że kinetoza nie niesie ze sobą zagrażających życiu skutków zdrowotnych, bywa uciążliwa. Osoby borykające się z chorobą morską, czy lokomocyjną, bardzo często odczuwają nudności i zawroty głowy. Typowymi objawami są także wymioty, nadmierna potliwość, czy szumy uszne. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że skutecznym sposobem na minimalizację wyżej wymienionych objawów są zioła. Na chorobę lokomocyjną i morską doskonale sprawdzą się: imbir, melisa, galgant mielony, kłącza tataraku, czy liście mięty pieprzowej. Wszystkie te rośliny zmniejszają mdłości i uspokajają pasażera przed podróżą. Oprócz ziołowych mieszanek, w naszej ofercie znajdują się także naturalne tabletki na chorobę lokomocyjną, czy morską, tj. np. naturalna witamina B12.

Skuteczne zioła na błędnik

Stosowanie mieszanek ziołowych lub naturalnych tabletek na chorobę morską i lokomocyjną to doskonała alternatywa dla konwencjonalnych rozwiązań farmaceutycznych. Naturalne suplementy działają w sposób łagodny, ale jednocześnie skuteczny. Według aktualnych badań nie ma jednego, niezawodnego preparatu, który byłby w stanie zapobiec wszystkim obawom opisywanych schorzeń. Jest to kwestia indywidualna i zależna przede wszystkim od uwarunkowań biologicznych i podatności człowieka na poszczególne substancje. Zioła na chorobę morską i lokomocyjną są jednak bezpiecznym rozwiązaniem, które nie niesie negatywnych skutków ubocznych. Należy jednak stosować się do wszystkich zaleceń producenta w przypadku brania tabletek, czy picia naparów na bazie ziołowej.

Naturalne tabletki na chorobę morską i lokomocyjną

Na naszej stronie znajduje się szeroka gama ziół, które zostały dokładnie zweryfikowane pod kątem jakości i naturalności składu. Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów na rynku. Zapewniamy bezpieczny proces przeprowadzania transakcji płatniczej, szybką realizację zamówienia, a także terminową wysyłkę na wskazany przez klienta adres. Wysoka jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Dostępne na stronie produkty dokładnie opisane pod kątem składu, sposobu stosowania oraz przeznaczenia. Sugerujemy, aby przed zakupem zapoznać się z treścią zawartą w opisach poszczególnych aukcji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów