ZIOŁA NA MIGRENĘ I ZAWROTY GŁOWY

Producenci

ZIOŁA NA MIGRENĘ I ZAWROTY GŁOWY  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Zioła na ból i zawroty głowy

 

Ból głowy to dolegliwość, która jest w stanie znacząco utrudnić, a czasami nawet uniemożliwić normalne funkcjonowanie, znacząco obniżając tym samym jakość życia. Oczywiście, w przypadku dolegliwości bólowych zawsze niezbędna jest konsultacja lekarska, dzięki której możliwe będzie zdiagnozowanie przyczyny problemów. Wspomagająco, w łagodzeniu dolegliwości, mogą działać specjalne zioła na ból głowy, które najczęściej przygotowuje się w formie ciepłego naparu. Pamiętaj, że stosując jakiekolwiek leki, przyjmowanie ziół musisz skonsultować z lekarzem, ponieważ niektóre preparaty ziołowe mogą wchodzić z nimi w interakcję. W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz pozyskiwane od sprawdzonych producentów skuteczne zioła na migrenę oraz specjalne zioła na bóle głowy. Jeżeli nie wiesz, które produkty wybrać, skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą Ci w czasie zakupów i zasugerują odpowiednie rozwiązania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.  

 

Zioła na migrenę

 

Zioła na migreny mogą działać wspomagająco w łagodzeniu dolegliwości bólowych. Najczęściej do grupy ziół na silny ból głowy o podłożu migrenowym zalicza się rumianek, bogaty w fitosterole i flawonoidy oraz kwiatostany lipy. Lipa dodatkowo wykazuje działanie uspokajające. Na migrenowy ból głowy stosuje się również imbir, który może hamować mdłości, często towarzyszące migrenie oraz melisę, która jest wykorzystywana również, jako zioło pomocne w łagodzeniu stanów napięcia nerwowego. Opcjonalnie, zamiast pojedynczych ziół, zioła przeciw bólowi głowy mogą być stosowane także w postaci mieszanek, które stanowią miks kilku różnych wyselekcjonowanych roślin o pożądanych właściwościach.

 

Na migrenowe bóle głowy miłorząb i złocień maruna, które pozytywnie wpływają na krążenie w naczyniach mózgowych.


Zioła na ból głowy

 

Inne zioła stosowane na ból głowy to między innymi: kwiat czarnego bzu, złocień maruna, szałwia lekarska czy mięta pieprzowa, znana przede wszystkim ze swoich właściwości wykorzystywanych w przypadku dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Wszystkie zioła dostępne w ofercie Mojej Zielarni mają znany, dokładnie sprawdzony skład. Działamy na prawach apteki, dlatego dbamy o jakość proponowanych preparatów. Co więcej, nasz asortyment obejmuje zioła sprzedawane w różnej postaci, dzięki czemu klienci mogą wybrać formułę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom. 

Ból głowy jest częstym objawem przeziębienia. W takich wypadkach warto sięgnąć po rumianek lub napar z kory wierzby, która jest doskonałym źródłem salicyny, czyli substancji o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

 

Zioła na zawroty głowy

 

Zawroty głowy mogą mieć różne podłoże, dlatego zawsze wymagają konsultacji lekarskiej i poznania przyczyny dolegliwości. W niektórych przypadkach mogą być spowodowane stresem i dużym napięciem nerwowym, związanym z obowiązkami zawodowymi i prywatnymi lub przejściowymi problemami. Dobre zioła na zawroty głowy wywołane stresem, które mogą złagodzić nerwy to, między innymi, dziurawiec, który wymienia się również, jako zioło mogące działać wspomagająco w depresji.

 

Nasza oferta jest tworzona z myślą o potrzebach klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że różne osoby walczą z różnymi dolegliwościami, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby asortyment dostępnych preparatów był możliwie jak najbardziej szeroki. W Mojej Zielarni znajdziesz zioła na obniżenie ciśnienia, pamięć i koncentrację, zioła na sen i uspokojenie oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego, zioła na zatoki, wzrok oraz nerki. W ofercie naszego sklepu zielarskiego znajdziesz jednak nie tylko rożnego rodzaju zioła lecznicze, ale także zdrową żywność, naturalne kosmetyki, antyoksydanty wspierające walkę z nadmiarem wolnych rodników, miody i produkty pszczele oraz akcesoria i olejki do aromaterapii. Mamy nadzieję, że wybór produktów sprosta Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na pytania naszych klientów, dlatego chętnie pomożemy Ci w zakupach. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów