Bezpieczne płatności

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

  • Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy.

 

Bank: SANTANDER

Numer rachunku: 34 1090 1476 0000 0001 2037 0569

Dane do przelewu:

  •  MOJA ZIELARNIA
  • Józef Borowski
  • ul. Dąbrowskiego 10, 60-839 Poznań

 

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia

 

  • Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PAYU.PL - możliwe sposoby płatności:

 

a) Karty płatnicze: wszystkie karty organizacji Visa, wszystkie karty organizacji MasterCard

b) Kanały płatności (szybki przelew):

przelew z mBanku mTransfer, przelew z MultiBanku MultiTransfer, przelew z Inteligo Intelipay, przelew z BZWBK Przelew24, przelew z Nordea Płać z Nordea, przelew z PKO Inteligo Płacę z PKO Inteligo, przelew z BPH Przelew z BPH, przelew z ING Przelew z ING, przelew z Pekao Pekao24Przelew, przelew z Eurobanku Eurobank przelew, przelew z Meritum Bank, Invest Bank przelew z Invest Bank, Getin Bank przelew z Getin Bank, Bank Pocztowy przelew z Bankiem Pocztowym itd.

Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:

PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. GRUNWALDZKIEJ 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4 000 000 zł, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444.

 

  • Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu PRZELEWY24

 

Dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

Obsługiwane banki:

mTRANSFER ; MultiTransfer –MultiBank; Inteligo ; PKO Bank Polski, Bank BPH, Nordea; BankBrowser; Alior Bank, Millennium, Pekao24Przelew,Bank ING, Kredyt Bank, Plus Bank, Credit Agricole, Bank Pekao S.A.,Bank BGŻ, Bank Ochrony Środowiska, Citi Handlowy, Deutsche Bank, BNP Paribas Bank, Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB, Euro Bank, Raiffeisen Polbank, Bank Pocztowy, GetIn Bank, Volkswagen Bank,  FM Bank,  MeritumBank

Wszystkie dane Klientów mojazielarnia.pl, dane adresowe, numery kart i rachunków bankowych są zabezpieczone odpowiednimi certyfikatami. Bezpieczeństwo płatności za zakupy w mojazielarnia.pl gwarantują wiarygodni Partnerzy. Profesjonalni Partnerzy mają wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu transakcji drogą elektroniczną i cechują się całkowitą poufnością, gwarantując największe bezpieczeństwo!