ŁUSZCZYCA, EGZEMA,

Producenci

ŁUSZCZYCA, EGZEMA,  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Zarówno łuszczyca, jak i egzema to choroby skóry, które znacząco obniżają komfort życia chorego. Objawy obu tych dolegliwości są do siebie podobne i na pierwszy rzut oka trudno jest je od siebie odróżnić.
Łuszczyca to choroba dermatologiczna, w której to układ odpornościowy człowieka zdecydowanie szybciej stymuluje wzrost komórek. U zdrowej osoby cały proces powstawania, dojrzewania, a następnie obumierania komórek skóry wynosi 26-28 dni. U chorego na łuszczycę proces ten zachodzi jedynie w 4 dni. Prowadzi to do sytuacji, w których nowe komórki dojrzewają, gdy te stare jeszcze nie zdążyły obumrzeć i się złuszczyć. Kolejne warstwy nakładają się do siebie, tworząc zgrubienia, a więc uniemożliwiając naturalne oderwanie się martwych fragmentów naskórka. Specjaliści na razie nie są w stanie poznać konkretnych czynników powodujących tę chorobę dermatologiczną. Do jej przyczyn zaliczyć można niewłaściwy styl życia, nieodpowiednią dietę, stres, przebyte infekcje oraz zaburzenia układu immunologicznego.
Egzema to grupa chorób, której przyczyn należy doszukiwać się na wielu podłożach. Może być wynikiem czynników środowiskowych, genetycznych bądź immunologicznych. Egzema przyjmuje wiele postaci, w tym dwie najpopularniejsze - pierwsza z nich nazywana jest wypryskiem alergicznym, natomiast drugi to wypryskiem kontaktowym. Przyczynę wyprysku alergicznego stanowi interakcja z alergenem, na który dana osoba ma uczulenie. Może to być czynnik pokarmowy lub wziewny. Natomiast do wystąpienia drugiej postaci doprowadza bezpośredni kontakt z drażniącą substancją, na przykład środkiem piorącym. Choroba objawia się w postaci pęcherzyków, które mogą pękać i sprawić ból. Najczęściej spotkać je można w okolicach łokci, kolan, nadgarstków czy na klatce piersiowej.

Zioła na egzemę

Wrażliwa skóra, skłonna do podrażnień i uszkodzeń wymaga szczególnej pielęgnacji oraz ochrony przed niekorzystnymi czynnikami wzmagającymi objawy. W naszym asortymencie znajdują się wyselekcjonowane zioła i preparaty, które poprawiają komfort życia osób cierpiących na egzemę. Ich działanie polega na zmniejszaniu bolesnego obrzęku, niwelowaniu bólu oraz ograniczaniu świądu. Produkty, które widnieją w tej kategorii, nasilają procesy regeneracyjne naskórka, poprawiając tym samym jego stan i nadając mu zdrowy wygląd.
Odpowiednio dobrane do problemu preparaty likwidują uczucie suchości i nieprzyjemnej szorstkości oraz zdecydowanie zmniejszają skłonność do łuszczenia się czy powstawania bolesnych zmian. W naszym sklepie znajdują się zioła, preparaty w formie maści, kremów, olejów czy toników. Warto wybrać najwygodniejszą formę, by następnie cieszyć się wygodą stosowania oraz brakiem nieprzyjemnych dolegliwości.

Zioła na łuszczycę

Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności wynikających z choroby, jaką jest łuszczyca. Codzienne czynności mogą być utrudnione w wykonaniu, a nieustające ból i świąd skutecznie psują nastrój każdego dnia. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości produkty. Dzięki unikalnym połączeniom odpowiednio dobranych składników wspomogą leczenie chorób skóry. Wyciągnęliśmy z ziół to, co najlepsze, darując skórze ukojenie.
Jeżeli choremu zależy na mocnym nawilżeniu swojej skóry, warto wybrać produkty, które w składzie zawierają aloes. Natomiast w przypadku poszukiwania preparatów o działaniu przeciwzapalnym, posiadany propozycje olejem konopnym bądź olejem z rokitnika. Co więcej, w naszym asortymencie znajdują się specjalnie mieszanki ziół działających przeciwbakteryjnie i przyspieszających gojenie się ran.

Produkty wspomagające leczenie egzemy i łuszczycy - sklep

Wszystkie produkty, które się u nas znajdują, pochodzą od zaufanych producentów. Oferujemy atrakcyjne ceny, idące w parze z jakością i efektywnym działaniem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat produktów, które sprzedajemy w naszym sklepie. Zadowoleni klienci szczególną uwagę zwracają na łagodność wybranych preparatów oraz ich silnie regeneracyjne działanie.

Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów