CIĄŻA

Producenci

Witaminy, Zioła i Suplementy dla Kobiet w Ciąży  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów

Zioła, witaminy i suplementy dla kobiet w ciąży – nasza oferta


Ciąża z jednej strony jest dla kobiety radosnym czasem oczekiwania, a z drugiej okresem, w którym może zmagać się z różnego rodzaju dolegliwościami, takimi jak mdłości, zgaga, problemy trawienne, a także stres. Zioła i witaminy dla kobiet w ciąży muszą być staranne dobrane – powinny być bezpiecznie zarówno dla matki, jak i dla dziecka. W Mojej Zielarni oferujemy witaminy, suplementy, herbaty ziołowe i zioła dla kobiet w ciąży od sprawdzonych producentów i o znanym składzie.

Witaminy dla ciężarnych – dlaczego warto?

Rozwój medycyny w zakresie ziołolecznictwa sprawia, że z roku na rok poznajemy coraz więcej właściwości zdrowotnych ziół. Szereg badań naukowych prowadzonych jest także w zakresie możliwości stosowania poszczególnych mieszanek i produktów przez kobiety ciężarne. Jak się okazuje, ziołowa suplementacja może pozytywnie wpływać na przebieg ciąży i eliminować generujące dyskomfort dolegliwości.

Przed rozpoczęciem profilaktyki zdrowotnej z zastosowaniem ziół zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym. Na podstawie obszernej wiedzy na temat stanu zdrowia przyszłej mamy i dziecka może dopasować najlepsze suplementy dla kobiet w ciąży.

Ziołowa suplementacja w ciąży

Podobnie jak leki, również nie wszystkie zioła będą odpowiednie dla kobiet w ciąży. Warto jednak sięgnąć po zioła, suplementy i witaminy dla ciężarnych, które pomogą złagodzić towarzyszące ciąży dolegliwości. Zioła są bogactwem naturalnych witamin, mikroelementów oraz innych czynnych substancji jak fenolowe i flawonoidy. 

Jakie zioła można pić w ciąży?

Jakie witaminy i zioła dla kobiet w ciąży proponuje się najczęściej? 

  • Pokrzywa zwyczajna  – zawiera witaminy i składniki mineralne, a w szczególności żelazo (przeciwdziałające anemii) i wapń, korzystne dla kobiet w ciąży, ma działanie moczopędne, pomaga przeciwdziałać obrzękom i obniża ciśnienie krwi.
  • Imbir – to popularny środek przeciwwymiotny na mdłości, pomaga także łagodzić objawy przeziębienia.
  • Melisa – pomaga łagodzić stres, ułatwia zasypianie, zmniejsza napięcie nerwowe.
  • Przywrotnik pospolity – pomaga zapobiegać krwotokom porodowym, zmniejsza poranne mdłości i problemy trawienne.
  • Siemię lniane – pomaga przy zaparciach i łagodzi uciążliwy suchy kaszel.
  • Prawoślaz – ma właściwości osłaniające, pomaga łagodzić nadkwasotę żołądka, zgagę i zaparcia.
  • Mięta pieprzowa – wspomaga proces trawienia i pomaga w niestrawności, zmniejsza zaparcia.
  • Rumianek – ma właściwości przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Pomaga na przeziębienia i infekcje dróg oddechowych, a także ułatwia zasypianie, łagodzi wzdęcia, pomaga w dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. 

Zioła, witaminy i suplementy dla kobiet w ciąży

Zapraszamy do Mojej Zielarni, w której oferujemy suplementy, zioła i witaminy dla kobiet w ciąży. Oferujemy także zioła lecznicze na wiele różnych dolegliwości, w tym na naturalne leczenie boreliozy. Pomagamy w specjalistycznym doborze ziół oraz realizujemy recepty zielarskie! Zioła dla kobiety w ciąży powinny być dobierane w sposób indywidualny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi aukcjami, na których zamieściliśmy szereg istotnych informacji na temat składu, właściwości, a także sposobów stosowania poszczególnych suplementów i witamin dla ciężarnych.

Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów