ZIOŁA - MIESZANKI ZIOŁOWE POZOSTAŁE

Producenci

ZIOŁA - MIESZANKI ZIOŁOWE POZOSTAŁE  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów
W mieszankach ziołowych drzemie moc płynąca prosto z natury, która odgrywa ważną rolę we wspomaganiu procesu zdrowienia. Każda z kompozycji dostępnych w naszym sklepie została przygotowana w oparciu o szeroką wiedzę dotyczącą zdrowia ludzkiego i zakłócających go dolegliwości.

Mieszanki ziołowe według ojca Grzegorza Sroki

Znakomita większość mieszanek z ziół dostępnych do kupienia w naszym sklepie jest autorstwa ojca Grzegorza Sroki. Był specjalistą od fitoterapii, który zagadnieniem ziołolecznictwa pasjonował się przez wiele lat swojego życia.
Od 1965 roku udzielił ponad 150 tysięcy porad potrzebującym, a jego naturalne mieszanki ziołowe cieszą się od lat szerokim uznaniem. Zostały skomponowane w sposób kompleksowy, w oparciu o lata zdobywania wiedzy. Dzięki temu doskonale sprawdzają się jako element wspomagający leczenie różnorodnych chorób i dolegliwości.
Ojciec Sroka wykorzystywał zarówno powszechnie znane zioła, jak i te, które dla laika brzmią tajemniczo. Niemniej jednak wybrane gatunki przynoszą ukojenie, wspierają pracę organizmu, poprawiają funkcjonowanie narządów oraz ogólne samopoczucie.
W asortymencie znajdują się także bio mieszanki ziołowe innych autorów, które wykazują takowe działanie i, podobnie jak kompozycje ojca Grzegorza Sroki, wyróżniają się wysoką jakością oraz kompleksowością receptury.

Na jakie dolegliwości pomagają mieszanki ziołowe do picia?

Dostępne w naszym sklepie mieszanki z ziół przeznaczone są do stosowania w obliczu różnorodnych dolegliwości, których rozpiętość sięga od przejściowych chorób do poważnych dolegliwości zdrowotnych. Należy pamiętać, że nie stanowią leku same w sobie, lecz wykazują skuteczność, jeśli chodzi o wspomaganie stosowanej terapii.
W ofercie znajdują się produkty, które wesprą osoby cierpiące na bezsenność, choroby tarczycy, migreny, zapalenie pęcherza czy wrzody żołądka, ale również pacjentów zmagających się z rakiem żołądka, miażdżycą, żółtaczką czy gruźlicą. Naturalne mieszanki ziołowe zostały skomponowane tak, by wspierać funkcjonowanie narządów związanych z konkretną dolegliwością.

W jaki sposób stosować bio mieszanki ziołowe?

Proponowane przez nas produkty najczęściej występują w formie mieszanek ziołowych do picia, lecz przygotowanie naparu nie jest wymagające. Częstotliwość, pora stosowania oraz długość parzenia zależy od użytych ziół i pożądanego efektu. Dlatego na stronie każdej naturalnej mieszanki ziołowej znajduje się instrukcja uwzględniająca czas kuracji, a także ewentualne przeciwwskazania. W opisie produktów widnieje również szczegółowy skład kompozycji wraz z wyjaśnieniem działania każdego ze składników.

Ile kosztują naturalne mieszanki ziołowe?

Poszczególne mieszanki z ziół różnią się między sobą ceną. Wynika to ze zróżnicowanego skomplikowania składu, a także dostępności i powszechności występujących w nim roślin. Dokładamy wszelkich starań, by pozostawały przystępne dla naszych klientów oraz wyróżniały się na tle podobnych produktów.

Opinie o mieszankach z ziół

Nasze mieszanki ziołowe cieszą się dużą popularnością wśród osób zmagających się z różnymi dolegliwościami. Zgłaszają one, że ich fizyczne i psychiczne samopoczucie uległo poprawie, gdy stosowały oferowane kompozycje roślin w ramach wspomagania właściwego leczenia.
Warto podkreślić, że nasz sklep mojazielarnia.pl znajduje się ponadto pod nadzorem farmaceutycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że mieszanki są w pełni bezpieczne do spożycia, a zastosowane do ich stworzenia składniki wyróżniają się najwyższą jakością.
Pokazuje 1 - 12 z 106 elementów