ZIOŁA NA PŁODNOŚĆ

Producenci

zioła wspomagające płodność,zioła na płodność dla mężczyzn,zioła na zajście w ciążę,zioła na płodność dla kobiet,mieszanka ziół na płodność  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Zioła na płodność

 

Posiadanie dzieci to marzenie wielu par. Niestety, czasami droga do jego spełnienia nie jest prosta. Powodów może być wiele, dlatego koniecznością jest diagnoza lekarska. Stres, niewłaściwe odżywianie, brak aktywności fizycznej, przemęczenie związane z codziennymi obowiązkami – to może powodować różne problemy zdrowotne, które przyczyniają się do trudności z zajściem w ciążę. Uwagę powinny zwracać m.in. takie objawy, jak: zmiany skórne, wahania wagi, spadek libido, nieregularne miesiączkowanie – te dolegliwości często świadczą o zachwianiu równowagi hormonalnej kobiet. Zioła na płodność są przez wiele osób stosowane wspomagająco w przypadku problemów z zajściem w ciążę, ale ich przyjmowanie należy skonsultować z lekarzem z uwagi na to, że zioła często nie mogą być łączone ze stosowanymi lekarstwami.

 

Zioła na płodność dla kobiet

 

Jako zioła na płodność kobiety wymienia się m. in. olej wiesiołka. Wiesiołek nie tylko zawiera kwasy omega i może być ich cennym źródłem, ale również pozytywnie oddziałuje na produkcję śluzu, którego zadaniem jest ułatwienie plemnikom dotarcia do komórki jajowej w celu zapłodnienia. Warto jednak zaznaczyć, że olej z wiesiołka przyjmuje się od pierwszego dnia cyklu do momentu owulacji. Zrezygnować z niego należy natomiast w drugiej fazie cyklu, gdyż może wywołać skurcze macicy, które są w stanie doprowadzić nawet do poronienia.

 

Zioła zwiększające płodność to również np. liść maliny i liść pokrzywy. Liść maliny zawiera m.in. witaminy z grupy B, magnez i żelazo. To zioło jest w stanie pozytywnie zadziałać na mięśnie macicy oraz jej ukrwienie. Liście pokrzywy, często wskazywane jako zioła na poprawę płodności, wspomagają oczyszczanie organizmu, a zawarte w pokrzywie substancje pozytywnie wpływają na błonę śluzową macicy. Należy pamiętać, że wszystkie zioła na poprawę płodności powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, zgodnie ze wskazaniami producenta.

 

Zioła na płodność dla mężczyzn

 

Zioła na poprawę męskiej płodności to m.in. palma sabałowa, która podnosi popęd seksualny, maka, zwiększająca ilość produkowanego nasienia oraz żeń-szeń syberyjski, znany ze swojego działania wzmacniającego oraz pozytywnego wpływu na kondycję organizmu. Koniecznie trzeba też wspomnieć o pyłku sosnowym. to naturalny testosteron - pomoże wielu panom w erekcji.. Warto zaznaczyć, że jakiekolwiek stosowane zioła na męską płodność powinny pochodzić od sprawdzonych producentów i mieć znany skład. Zioła na zwiększenie płodności u mężczyzn muszą być dostosowane również do charakteru i źródła problemów. W czasie starań o poczęcie dziecka, pomocne mogą okazać się w niektórych przypadkach również zioła na potencję.

 

Zioła na zajście w ciążę

 

W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz różnego rodzaju zioła na zwiększenie płodności – proponujemy szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych preparatów. Zależy nam na tym, żeby oferować wyłącznie wysoką jakość dostępnego asortymentu. Nie wiesz, które zioła wspierające płodność wybrać? Zachęcamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat fitoterapii i pomożemy dopasować odpowiednie zioła wzmacniające płodność, dostosowane to Twojej indywidualnej sytuacji zdrowotnej.

 

Mieszanka ziół na płodność

 

Poza pojedynczymi ziołami wpływającymi na płodność, proponujemy również specjalne mieszanki ziołowe. W naszej ofercie dostępna jest m.in. mieszanka według ojca Klimuszki, zawierająca: kłącze tataraku, kwiat lawendy, kwiat nagietka, owoc róży oraz ziele krwawnika. Zioła ojca Klimuszki obecne w tej mieszance to także liść ruty, szyszka chmielu i ziele nostrzyka. Ponadto jako zioła na płodność proponujemy również mieszankę numer 3 ojca Sroki, w której skład wchodzą m.in.: koszyczek rumianku, liść pokrzywy, ziele dziurawca, ziele ruty oraz kwiat nagietka.

 

Zioła wspomagające płodność w ofercie Mojej Zielarni

 

Wszystkie zioła na płodność oferowane w Mojej Zielarni są przechowywane w odpowiednich warunkach i dokładnie wyselekcjonowane. Należy pamiętać, żeby zioła stosować rozsądnie, zgodnie z oficjalnymi zaleceniami. Jeżeli nie wiesz, jak prawidłowo przyjmować zakupione w naszym sklepie preparaty, zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

 

Poza ziołami na płodność, proponujemy również zioła lecznicze przeznaczone do stosowania w przypadku innych dolegliwości zdrowotnych, zioła w ciąży, zdrową żywność, kosmetyki, miody i produkty pszczele, olejki eteryczne do aromaterapii oraz antyoksydanty wspierające walkę z wolnymi rodnikami. Nasza oferta jest tworzona z myślą o Twoich potrzebach. Zapraszamy – skorzystaj z dobrodziejstw natury!

 

Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów