Zioła na krążenie

Producenci

Zioła na krążenie krwi  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 259 elementów

Choroby układu krążenia stanowią poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Zioła na poprawę krążenia pomogą w terapii schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Moja Zielarnia oferuje zioła pojedyncze oraz mieszanki ziołowe, krople, kapsułki i suplementy na krążenie, które pomogą wzmocnić ściany naczyń krwionośnych, zwiększą produkcję hemoglobiny i krzepliwość krwi oraz uregulować ciśnienie tętnicze krwi i pracę serca. Zioła na krążenie żylne pobudzają również odporność i stymulują organizm do powstania nowych leukocytów. 

Jakie zioła na serce i układ krążenia? 

Nasza stacjonarna zielarnia w Poznaniu i sklep online to miejsca, w których znajdziesz m.in. zioła na poprawę krążenia mózgowego oraz krążenia krwi w kończynach górnych i dolnych. Preparaty ziołowe przeznaczone są do stosowania przy chorobach układu krążenia jak nadciśnienie i niedociśnienie tętnicze, miażdżyca, niewydolność serca, choroba wieńcowa, zakrzepowe zapalenie żył i innych związanych z układem sercowo-naczyniowym. 

Najpopularniejsze zioła na serce i układ krążenia to: glistnik jaskółcze ziele, mniszek lekarski, owoc jarzębiny, ziele rdestu ptasiego, babka lancetowata, skrzyp polny, arnika górska, berberys zwyczajny (kora i gałązki), ziele i kwiat wrotyczu pospolitego, granat, krwawnik pospolity, jemioła, ziele serdecznika czy owoc głogu. 

Wybierz zioła na krążenie w Mojej Zielarni

Ryzyko występowania chorób sercowo-naczyniowych zwiększają: ciągły stres, życie w pośpiechu, niewłaściwa dieta, używki czy brak aktywności ruchowej. Warto zadbać o swoje serce oraz wprowadzić zdrowe nawyki i zioła na krążenie żylne do codziennej diety. Moja Zielarnia to sklep stacjonarny i online w którym znajdziesz zioła lecznicze pod różnymi postaciami. Nasi farmaceuci oferują rzetelną pomoc w doborze odpowiednich ziół na serce i układ krążenia, dostosowanych do wieku, stylu życia i specyficznych dolegliwości. Zapraszamy również osoby, które chcą zrealizować recepty zielarskie. 

Pokazuje 1 - 12 z 259 elementów