ZIOŁA NA SERCE

Producenci

ZIOŁA NA SERCE  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 186 elementów

Zioła na serce


Fitoterapia i zioła lecznicze są stosowane w łagodzeniu dolegliwości ze strony różnych układów i organów ludzkiego organizmu od wieków i nadal cieszą się zainteresowaniem. Wybierając zioła na obniżenie ciśnienia lub jakiekolwiek inne przypadłości i problematyczne objawy, należy decydować się wyłącznie na produkty wysokiej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów. Właśnie taki asortyment znajdziesz w ofercie Mojej Zielarni – internetowej zielarni, która proponuje szeroki wybór preparatów działających wspomagająco w przypadku różnego rodzaju schorzeń oraz problemów zdrowotnych. Naszym klientom proponujemy, między innymi, starannie wyselekcjonowane zioła na zdrowe serce, w szerokim wachlarzu dostępnych produktów. Należy jednak pamiętać, że jakiekolwiek objawy i dolegliwości ze strony tego organu i przyjmowanie ziół muszą być konsultowane z lekarzem. Jakie zioła wspomagające serce znajdziesz w naszej ofercie?


Zioła na obniżenie pulsu


Wysokość tętna (pulsu) jest uzależniona od wieku, sposobu życia oraz stanu zdrowia. Warto zaznaczyć, że zbyt wysoki puls może wskazywać, między innymi, na wady serca, anemię, nadczynność tarczycy czy nerwicę. Kluczowe znaczenie ma więc ustalenie przyczyny tego stanu, na podstawie której lekarz wdroży odpowiednie leczenie. Jeżeli wysokie tętno jest spowodowane stresem można spróbować ziół o działaniu uspokajającym, takich jak: ziele dziurawca, liść melisy czy korzeń kozłka. Świetna też będzie mieszanka wg receptury Ojca Klimuszko


Zioła na podniesienie pulsu


Niski puls bywa, na przykład, związany z niedoczynnością tarczycy, arytmią serca czy zaburzeniami elektrolitowymi. Zbyt niskie tętno może niestety objawiać się osłabieniem, zawrotami głowy, a nawet omdleniem i mieć poważne konsekwencje dla zdrowia człowieka, więc wymaga odpowiedniej reakcji. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma znalezienie przyczyny tego stanu oraz wdrożenie postępowania zaleconego przez lekarza. 


Zioła na arytmię serca


Arytmia, czyli zaburzenia rytmu serca to dolegliwość, w której pacjent może odczuwać kołatanie serca, duszności, uczucie dławienia. Często pojawia się również wrażenie, że serce bije za wolno lub zbyt szybko. Czasami arytmia przebiega bezobjawowo, ale równie dobrze może stanowić zagrożenie dla życia człowieka. W przypadku arytmii wspomagająco w niektórych przypadkach stosuje się, na przykład, korzeń kozłka lekarskiego, który działa uspokajająco i wyciszająco.


Zioła na wzmocnienie serca


Serce to zdecydowanie jeden z najważniejszych narządów ludzkiego ciała, dlatego wymaga troskliwej opieki i właściwego stylu życia. Jako zioła wzmacniające serce wykorzystuje się, na przykład, serdecznik pospolity – popularne zioło, które dodatkowo wykazuje również działanie uspokajające. Serdecznik może być także jednym ze składników mieszanki naturalnych ziół na wzmocnienie serca. W ofercie Mojej Zielarni ziele serdecznika znajdziesz w postaci przeznaczonej do zaparzania. Jako zioła na unormowanie pracy serca wskazywany jest natomiast głóg


Nasz asortyment obejmuje ponadto zioła na nerwicę serca w formie specjalnej mieszanki ojca Klimuszko, zawierającej korzeń kozłka, koszyczek rumianku, liść mięty pieprzowej i melisy czy ziele serdecznika. Co więcej, proponujemy również zioła wspomagające pracę serca w formie wygodnych do zaparzenia herbatek. 


Decydując się na skorzystanie z naszej oferty nie tylko zyskujesz dostęp do szerokiego wyboru ziół na serce w różnych formach. Ponadto, proponujemy Ci także fachowe doradztwo. Jeżeli nie wiesz, jakie zioła na serce mogą okazać się najbardziej pomocne w Twoim przypadku – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze preparatów dopasowanych do odczuwanych przez Ciebie dolegliwości. Poza tym, zrealizujemy również Twoje recepty zielarskie lub przygotujemy odpowiednią mieszankę ziół. Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym kupujesz u sprawdzonego sprzedawcy, który dba o jakość oferty.


W Mojej Zielarni, poza ziołami na serce, proponujemy również zioła i preparaty na wiele innych dolegliwości. W asortymencie sklepu znajdziesz więc, między innymi, zioła na cholesterol, wzrok, układ trawienny, zioła w ciąży, na płodność i laktację, antyoksydanty, zdrową żywność oraz zioła na sen. Nasza oferta jest przygotowywana z myślą o różnorodnych potrzebach klientów, dlatego dostępne są w niej zarówno zioła fix, jak również mieszanki ziołowe oraz zioła w tabletkach i nalewkach. Ponadto, sprzedajemy naturalne kosmetyki, produkty do aromaterapii, suplementy oraz miody i produkty pszczele. W ten sposób staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kupujących. 


Zachęcamy do składania zamówień. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sprawną realizację. Sprawdź, jakie produkty są aktualnie dostępne w ofertach promocyjnych. Klientów, którzy wolą zakupy stacjonarne zapraszamy natomiast do zielarni działającej w Poznaniu, która także proponuje szeroki wybór produktów oraz fachowe doradztwo. 

Pokazuje 1 - 12 z 186 elementów