ZIOŁA NA WORECZEK ŻÓŁCIOWY

Producenci

Zioła na woreczek żółciowy  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Zioła na woreczek żółciowy

Pęcherzyk żółciowy (potoczna nazwa to woreczek żółciowy) jest niewielkim woreczkiem zlokalizowanym pod wątrobą. To właśnie w nim magazynowana jest żółć produkowana przez wątrobę. W czasie spożywania przez człowieka posiłku, żółć jest z kolei uwalniana do dwunastnicy. Należy podkreślić, że żółć bierze udział w procesie trawienia tłuszczów (emulguje je). Dolegliwości ze strony woreczka żółciowego mogą być nie tylko bardzo dokuczliwe, ale przede wszystkim – bywają sygnałem poważnych kłopotów zdrowotnych, dlatego należy je jak najszybciej zdiagnozować. Sprawne działanie woreczka żółciowego ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia człowieka. 
Zioła na woreczek żółciowy są stosowane w przypadku dolegliwości bólowych, o ile ból wynika z niestrawności, a nie jest objawem schorzeń, które wymagają pomocy lekarskiej. Wszystkie niepokojące dolegliwości i objawy należy zdecydowanie skonsultować z lekarzem. W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz wysokiej jakości zioła lecznicze pomocne w łagodzeniu różnego rodzaju dolegliwości. Działamy na prawach apteki, dlatego wszystkie produkty w dostępnym asortymencie mają znany i sprawdzony skład.  

Zioła na pęcherzyk żółciowy

Popularne zioła na pęcherzyk żółciowy to, między innymi, znana i lubiana mięta pieprzowa, chętnie stosowana także na różnego rodzaju dolegliwości żołądkowe lub problemy z trawieniem. Poza tym, wśród ziół na woreczek żółciowy wymienia się także dziurawiec zwyczajny, bez problemu dostępny w Polsce, który podobnie jak mięta pieprzowa znajduje zastosowanie także w problemach żołądkowych oraz kłącze kurkumy. Dodatkowo jako zioła na woreczek żółciowy stosowany jest także ostropest plamisty oraz napar z karczocha – liście karczocha posiadają właściwości działające żółciopędnie. Stosując jakiekolwiek zioła na woreczek żółciowy należy upewnić się, że nie wejdą w reakcję z przyjmowanymi lekarstwami.  

Zioła na podrażniony woreczek żółciowy

Moja Zielarnia to internetowy sklep zielarski, w którego ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór ziół pochodzących od sprawdzonych producentów. Duży nacisk kładziemy na to, żeby nasz asortyment odpowiadał Twoim potrzebom, zarówno pod względem jego różnorodności, jak również w kontekście jakości proponowanych produktów. W Mojej Zielarni dostępne są różne zioła na woreczek żółciowy, w tym zioła na kamicę żółciową ojca Klimuszko, które są przeznaczone do stosowania profilaktycznego oraz wspomagająco w leczeniu kamicy żółciowej, jeżeli lekarz wyrazi zgodę na ich przyjmowanie. Zioła na kamicę woreczka żółciowego według ojca Klimuszko to mieszanka zawierająca, między innymi, takie składniki, jak: ziele rdestu ptasiego, liść mięty pieprzowej, korzeń mniszka lekarskiego, ziele krwawnika, ziele glistnika czy kwiatostan kocanki. 
Zioła ojca Klimuszki na kamicę żółciową to tylko jedna z naszych propozycji. Ponadto, Moja Zielarnia proponuje także, między innymi, mieszankę na przerost gruczołu krokowego, zaparcia, bolesne miesiączkowanie, migrenę, trądzik pospolity czy bezsenność. 
Korzystając z oferty Mojej Zielarni możesz zdecydować się na wybór ziół odpowiadających Twoim indywidualnym potrzebom. Jeżeli nie wiesz, jakie preparaty ziołowe mogą odpowiadać Twoim oczekiwaniom, bardzo chętnie doradzimy Ci w zakupach i, bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu, pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania. Asortyment naszej internetowej zielarni tworzą naturalne preparaty dostępne w szerokim wachlarzu postaci: oferujemy napary i herbatki do picia, nalewki, krople, tabletki itp. 
Obok ziół na pęcherzyk żółciowy, proponujemy także różnego rodzaju zioła na wątrobę i drogi żółciowe, preparaty wzmacniające skórę, włosy, paznokcie, zioła na odporność, wzrok oraz koncentrację i witalność, zioła na zaparcia, pomagające w trakcie problemów z wypróżnieniem się oraz zioła na trzustkę. Bardzo chętnie zrealizujemy dla Ciebie również Twoje recepty zielarskie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci borykają się z różnymi dolegliwościami, dlatego tak szeroki wybór preparatów ziołowych w naszej internetowej zielarni to próba odpowiedzi na ich oczekiwania i potrzeby. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz także żywność, cukierki ziołowe, kosmetyki, artykuły do aromaterapii, miody naturalne oraz suplementy diety. 
Zakupy w Mojej Zielarni to bezpieczny i wygodny sposób na uzupełnienie domowych zapasów w naturalne produkty, które zostały przez nas starannie wyselekcjonowane. Zachęcamy do składania zamówień! Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu. 


Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów