NOS, JAMA USTNA ,USZY, ZATOKI

Producenci

Zioła i Preparaty na Zatoki, Problemy z Jamą Ustną i Nosem  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów

Interesują Cię zioła na zapalenie zatok, zatkany nos, katar, zapalenie dziąseł, problemy z nosem lub z uszami? Zapraszamy do Mojej Zielarni! Oferujemy sprawdzone zioła w postaci sypkiej i fix, herbatki ziołowe, ziołowe tabletki, a także popularne zioła bonifratrów na zatoki oraz zioła szwedzkie według unikalnej receptury Marii Treben, które pomogą na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Jakie zioła na zatoki wybrać?

Zioła na zatoki najczęściej wykazują działanie rozkurczowe, odkażające i bakteriobójcze. Polecane przez fitoterapeutów zioła na zatoki to ziele tymianku, rumianek, jeżówka, mięta pieprzowa, kwiat bzu, ziele fiołka trójbarwnego, kwiat lipy i kwiat lawendy. Szczególnie pomocne na zatoki mogą być napary i inhalacje z wykorzystaniem wspomnianych ziół, które m.in. udrożnią drogi oddechowe i zatkany nos. Zioła to naturalny lek przeciwbakteryjny, który złagodzi objawy zapalenia zatok. Większość z nich może być również stosowana przez dzieci i osoby starsze. 

Z kolei polecane zioła na zapalenie dziąseł to tymianek i szałwia. Pomocna jest również mieszanka ziołowa wg Ojca Klimuszko na szkorbut i gnilec dziąseł. Natomiast przy zapaleniu ucha ulgę mogą przynieść olejek geraniowy, dziewanna, dziurawiec, nagietek, eukaliptus czy czosnek. 

Zioła na zatoki, zatkany nos, zapalenie dziąseł i inne w Mojej Zielarni

Nasza zielarnia to sklep internetowy i stacjonarny w Poznaniu, w której kupisz wysokiej jakości zioła i preparaty ziołowe o dobroczynnym składzie. Oferujemy setki ziół z całego świata na wiele różnych dolegliwości. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze zioła i wskazać sposób ich dawkowania. Zapraszamy również do naszej bazy wiedzy, w której poznasz m.in. sposoby na naturalne leczenie boreliozy i najpopularniejsze zioła lecznicze na rozmaite dolegliwości.

Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów