PAMIEĆ, KONCENTRACJA, WITALNOŚĆ

Producenci

Zioła na pamięć i koncentrację  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 273 elementów

Masz problemy z koncentracją? Trudno przyswoić Ci nowe informacje i odtworzyć zdarzenia z pamięci? Niestety, zbyt mała ilość snu, stres, zła dieta czy siedzący tryb życia i postępujący wiek, mogą powodować spadek koncentracji. Sięgnij po zioła na pamięć, które pomogą Ci odzyskać witalność, ułatwią zapamiętywanie i zwiększą koncentrację. Na półkach Mojej Zielarni znajdziesz zioła na pamięć dla osób starszych, dorosłych i dzieci, które pomogą w skupieniu się, poprawią proces uczenia się, zapamiętywania i odtwarzania informacji. 

Jakie zioła na pamięć i koncentrację wybrać?

Koncentracja jest ważna w wielu dziedzinach życia - w szkole, na studiach, w pracy, w sporcie, podczas jazdy samochodem, a nawet w trakcie wykonywania domowych obowiązków. Niestety, szybkie tempo życia, brak snu, niewłaściwe nawodnienie czy wiek powodują spadek koncentracji i zdolności zapamiętywania. Wykorzystaj fitoterapię, czy leczenie ziołami i sięgnij po naturalne zioła na pamięć i koncentrację. 

W Mojej Zielarni oferujemy zioła na witalność, które regenerują mózg i pomagają w leczeniu zaburzeń pamięci i koncentracji, również u osób zmagających się z demencją. Pomogą w tym m.in.:

  • miłorząb japoński - nazywany „najstarszym drzewem świata”, ekstrakt z jego liści poprawia przepływ krwi w mózgu oraz wspomaga proces koncentracji i zapamiętywania;
  • żeń-szeń - od wieków stosowany jako zioło na poprawę koncentracji i funkcji myślowych (szczególnie u seniorów), pomaga również zwiększyć szybkość reakcji;
  • kozieradka pospolita - wspomaga dotlenienie mózgu i regenerację komórek nerwowych, a tym samym zapamiętywanie;
  • ekstrakt z bacopa monnieri - poprawia pamięć oraz pomaga łagodzić stres;
  • różeniec górski - ma działanie pobudzające, więc jest szczególnie polecany w okresie intensywnej nauki; 
  • ziele z gotu kola (wąkrotki azjatyckiej) - wspomaga proces zapamiętywania w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego, pomaga zmniejszyć stres i zregenerować mózg,
  • pieprzyca peruwiańska, inaczej maca - poprawia funkcje poznawcze, ma także działanie antydepresyjne i wspomaga odporność organizmu.

Te i inne zioła na pamięć i koncentrację oferuje nasza zielarnia w Poznaniu.

Wybierz zioła na koncentrację w Mojej Zielarni

Moja Zielarnia to miejsce, w którym znajdziesz zioła lecznicze pod różnymi postaciami: herbata na pamięć i koncentrację do picia, kapsułki, tabletki, płyny zawierające roślinne ekstrakty oraz sprawdzone mieszanki ziołowe. Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Poznaniu lub zrób zakupy online, bez wychodzenia z domu. Nasi farmaceuci oferują rzetelną pomoc w doborze odpowiednich ziół na pamięć, koncentrację i inne dolegliwości, realizują również recepty zielarskie. Zapraszamy!
 

Pokazuje 1 - 12 z 273 elementów