UKŁAD ODDECHOWY

Producenci

Zioła na płuca i oskrzela  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów

Każdego dnia układ oddechowy narażony jest na negatywny wpływ wdychanych z powietrzem zanieczyszczeń, drobnoustrojów i alergenów. Zioła na płuca i oskrzela pomogą oczyścić drogi oddechowe i wzmocnić organizm. Sięgnij po sprawdzone zioła na duszności i suplementy na układ oddechowy, które znajdziesz w naszym sklepie zielarskim na prawach apteki. Oferujemy preparaty dla dzieci i dorosłych w postaci samodzielnych ziół, jak i mieszanek ziołowych, herbat, soków, tabletek czy kropli, które można łatwo włączyć do codziennej diety (i stosować w przypadku infekcji), by oczyścić drogi oddechowe. 

Dlaczego warto sięgnąć po zioła na układ oddechowy?

Przedostające się przez układ oddechowy zanieczyszczenia (jak gazy, dymy, wirusy, bakterie, pyłki roślin) mogą powodować choroby dróg oddechowych, w tym alergiczne lub przewlekłe (jak gruźlica płuc, pylice). Choć zanieczyszczenia te zwykle usuwane są wraz ze śluzem, kaszlem czy wydychanym powietrzem, to przy niesprawnie działającym układzie oddechowym, mogą negatywnie wpływać na organizm. 

Warto sięgnąć po naturalne zioła na płuca i oskrzela, które pomagają oczyścić drogi oddechowe, a przy tym są łagodniejsze i bezpieczniejsze dla organizmu niż syntetyczne preparaty. W zależności od rodzaju suplementy na układ oddechowy pomagają usuwać zalegający w drogach oddechowych śluz wraz z zanieczyszczeniami. Inne mają właściwości wykrztuśne lub łagodzą podrażnienia układu oddechowego i wspomagają walkę z infekcjami dróg oddechowych jak nieżyt nosa, kaszel czy zapalenie krtani. 

Najlepsze zioła na płuca i oskrzela

W Mojej Zieleni oferujemy zarówno popularne zioła na układ oddechowy jak liść babki lancetowatej, tymianek ziele, mięta pieprzowa, eukaliptus czy imbir – pomocny również w problemach z zatokami. Polecamy także mniej znane, a równie skuteczne zioła na płuca i oskrzela, jak wiąz amerykański, który koi ból gardła i wzmacnia odporność, dziewanna drobnokwiatowa – szczególnie pomocna na zapalenie oskrzeli, a także anyż, korzeń lukrecji, mirt zwyczajny czy oman wielki

Szczególnie polecamy ziołowe syropy na kaszel suchy, jak i mokry, które ułatwiają odkrztuszanie zalegającej wydzieliny. Niektóre zioła na oskrzela i płuca w postaci płynów czy kropel można podawać nawet najmłodszym dzieciom. Każdorazowo, warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem lub specjalistą w Mojej Zielarni. 

Mieszanki ziołowe i apteczne recepty zielarskie

Moja Zielarnia to miejsce, w którym nie tylko zaopatrzysz się w wysokiej jakości zioła na duszności, płuca i oskrzela, ale także w sprawdzone mieszanki ziołowe według unikatowych receptur Ojca Klimuszko, Grzegorza Sroki oraz zioła szwedzkie Marii Treben. Nasza zielarnia w Poznaniu (jak i online) to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści i farmaceuci pomogą dobrać Ci zioła lecznicze na określone dolegliwości oraz zrealizują apteczne recepty zielarskie. 

Jeśli zastanawiasz się, jakie zioła na oczyszczenie płuc i oskrzeli wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie – służymy pomocą i dobrą radą.

Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów