P2179
46,90zł brutto
brutto
Mieszanka stosowana pry migrenie alergicznej.
Napad migreny z reguły ma powtarzającą się sekwencją objawów, które trwają łącznie od kilku do kilkudziesięciu godzin.
Często towarzyszą im nudności, nadwrażliwość na światło czy dźwięki.
Wiele badań wskazuje, że migrena może mieć podłoże alergiczne.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Udostępnij
Mieszanka stosowana przy migrenie alergicznej.
Napad migreny z reguły ma powtarzającą się sekwencją objawów, które trwają łącznie od kilku do kilkudziesięciu godzin.
Często towarzyszą im nudności, nadwrażliwość na światło czy dźwięki.
Wiele badań wskazuje, że migrena może mieć podłoże alergiczne.
W czasie napadu migreny stwierdza się na przykład we krwi podwyższony poziom histaminy, która jest uważana za mediatora reakcji alergicznych.
Głównym objawem jest przesilający i promieniujący, ostry ból głowy.
Typowa jest aura wzrokowa polegająca na występowaniu zaburzeń widzenia w postaci mroczków lub błysków świetlnych w polu widzenia.
Może to doprowadzić do nudności i wymiotów.
Skład mieszanki:
Działanie:
Zawarte w mieszance zioła działają wielowymiarowo:
Sposób stosowania:
Pić trzy razy dziennie po szklance, przed posiłkiem
Czas kuracji 1 miesiąc
Waga mieszanki 550g.
Powyższy skład mieszanki i stosowanie na podstawie receptury z książki: "Wróćmy do ziół leczniczych", autor: O. Andrzej Czesław Klimuszko, Oficyna Wydawnicza Rytm Warszawa 1987 r.
Pochodził z wielodzietnej rodziny. Był synem Wincentego i Zofii Klimuszków. Do szkoły powszechnej uczęszczał w Różanymstoku. Następnie kontynuował edukację w gimnazjum w Grodnie.
Po roku nauki w szkole średniej, w 1925 roku, przeniósł się do Lwowa. Tam wstąpił do zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych. Po nowicjacie, który odbył w Kalwarii Pacławskiej powrócił znów do Lwowa, gdzie rozpoczął edukację w X Państwowym Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza.
W 1926 złożył śluby wieczyste. 6 maja 1934 w Krakowie przyjął święcenia kapłańskie. Przebywał w klasztorach franciszkańskich w: Gnieźnie, Wilnie, Łagiewnikach oraz w Warszawie. Pierwszych wizji doświadczył, jak pisze w książce Moje widzenie świata, w przededniu wybuchu II wojny światowej, kiedy to miał sny dotyczące tragicznego rozwoju kampanii wrześniowej. Podczas kampanii wrześniowej znajdował się w Warszawie. Po wkroczeniu do stolicy Polski wojsk niemieckich uciekł z niej do Kalisza. W 1940 został aresztowany przez gestapo. Później, mimo uwolnienia, znajdował się pod dozorem niemieckiej policji.
Po II wojnie światowej wyjechał na Mazury. Uczestniczył w organizacji życia religijnego w Prabutach. Tam też rozpoczął swoją działalność jako zielarz i wizjoner. Szybko zdobył popularność. Zmusiła go ona jednak opuszczenia powierzonego probostwa. Od 1948 roku przebywał w kilku domach zakonnych na terenie kraju. Z uwagi na zainteresowanie jego osobą ze strony władz państwowych jak i zwykłych ludzi ukrywał swoją tożsamość.
We wrześniu 1961 roku osiadł w klasztorze franciszkańskim przy kościele św. Pawła Apostoła w Elblągu. Był to bardzo pracowity okres w jego życiu. Jego pozostałe wizje dotyczyły między innymi wojny w Europie i śmierci papieża Jana Pawła I[1].
22 sierpnia 1980 został przywieziony do szpitala garnizonowego w Elblągu. Ojciec A.Cz. Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 roku w Elblągu. W przyczynie zgonu stwierdzono przewlekłe zapalenie oskrzeli. Pochowany został na elbląskim cmentarzu Dębica. W 2002 roku szczątki jego przeniesiono do grobowca obok kościoła św. Pawła Apostoła.
W 2004 radni Elbląga pośmiertnie przyznali mu honorowe obywatelstwo miasta Elbląga[2]. Od 2012 r. w południowo-wschodniej części miasta Prabuty budowane jest osiedle upamiętniające ojca Czesława Klimuszko.
Znaczenie drzew
A.Cz.Klimuszko studiował oddziaływanie drzew na ludzi. Pod tym względem podzielił ich gatunki na trzy grupy:
wpływające korzystnie (modrzew, sosna, świerk, jodła, jałowiec, cis, brzoza, lipa, dąb, kasztanowiec, klon, morwa, akacja)
obojętne
wpływające niekorzystnie (berberys, osika, topola, olsza, dziki bez)[3].
Publikacje
Ziołolecznictwo[4]
Wróćmy do ziół[4]
Moje widzenie świata[4]
cz. 1 – Parapsychologia w moim życiu
cz. 2 – Szukajmy szczęścia w przyrodzie
cz. 3 – Powrót do ziół
10 innych produktów w tej samej kategorii: