ZIOŁA NA PROSTATĘ

Producenci

ZIOŁA NA PROSTATĘ  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Różnego rodzaju zioła są stosowane w medycynie naturalnej i konwencjonalnej od wielu lat. Czerpiemy pełną garścią z darów natury, dlatego w naszej ofercie proponujemy starannie wyselekcjonowany asortyment ziół przeznaczonych na różne dolegliwości, w tym również zioła na prostatę. 


Prostata, czyli męski gruczoł krokowy, jest odpowiedzialna za produkcję jednego z najważniejszych składników nasienia. Z czasem niestety męski organizm produkuje coraz mniejszą ilość testosteronu, co może doprowadzić do przerostu gruczołu krokowego. Powiększona prostata zaczyna uciskać cewkę moczową, w związku z czym, pojawiają się dokuczliwe problemy z oddawaniem moczu. Problemy z prostatą mają więc w wielu przypadkach bardzo negatywny wpływ na komfort życia i codzienne funkcjonowanie mężczyzn, którzy się z nimi borykają. 


W ofercie Mojej Zielarni znajdziesz wyłącznie zioła na prostatę o znanym, sprawdzonym składzie. Wszystkie zioła pomocne w leczeniu prostaty, które oferujemy w naszej internetowej zielarni pochodzą od zaufanych producentów. Moja Zielarnia działa na prawach apteki, dlatego naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość produktów. 


Zioła na zapalenie prostaty


Zapalenie prostaty to bardzo dokuczliwe schorzenie, które charakteryzuje się między innymi bólem w okolicach gruczołu krokowego oraz uciążliwymi kłopotami z oddawaniem moczu. W przypadku zapalenia przewlekłego trudno wskazać jednoznacznie przyczyny problemów zdrowotnych, natomiast ostre zapalenie prostaty może być wywoływane, na przykład, przez infekcję bakteryjną lub wirusową. Ostre zapalenie prostaty może być niestety niebezpieczne dla zdrowia, dlatego wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej. Zazwyczaj niezbędne jest wdrożenie antybiotykoterapii. W przypadku przewlekłego leczenia prostaty, terapia jest dostosowywana do źródła choroby. Wspomagająco i w łagodzeniu dolegliwości mogą być stosowane zioła na zapalenie prostaty, ale zgodę na ich stosowanie powinien wydać lekarz. Zioła na przerost prostaty


Przerost prostaty to częsty problem, z którym walczy wielu mężczyzn po 50 roku życia. Łagodny rozrost prostaty może skutkować pojawieniem się częstomoczu, wrażeniem, że pęcherz, mimo oddawania moczu, nie został całkowicie opróżniony, czy problemami z rozpoczęciem mikcji. Symptomy przerostu prostaty są więc bardzo uciążliwe, a leczenie zwykle obejmuje zmianę stylu życia i terapię farmakologiczną. W niektórych przypadkach niezbędna jest natomiast interwencja chirurgiczna. Jako wspomaganie (przy zgodzie lekarza) można wykorzystać specjalne zioła na łagodny przerost prostaty. Zioła na prostatę to, na przykład, palma sabałowa, która podnosi poziom testosteronu, wierzbownica drobnokwiatowa, pokrzywa czy ziele nawłoci. 


Zioła lecznicze na prostatę w ofercie Mojej Zielarni


W naszej ofercie dostępne są skuteczne zioła lecznicze na prostatę w różnej formie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne oczekiwania i potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby proponować możliwie jak najbardziej zróżnicowany asortyment produktów. Proponujemy zioła ojca Klimuszki w formie mieszanki przeznaczonej na przerost gruczołu krokowego. W składzie mieszanki znajdziesz na przykład: ziele rdestu ptasiego, koszyczek rumianku, liść porzeczki czarnej, poziomki i borówki brusznicy oraz korzeń biedrzeńca. W asortymencie Mojej Zielarni możesz kupić także wierzbownicę drobnokwiatową. 


Nasza zielarnia działa na prawach apteki, dlatego wszystkim produktom, które są proponowane w ofercie sklepu można zaufać. Chętnie doradzimy w doborze najbardziej odpowiednich ziół lub mieszanek ziołowych, posiłkując się wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym jesteśmy w stanie wskazać, jakie rozwiązania mogą się sprawdzić w przypadku konkretnych schorzeń i dolegliwości. Jeżeli masz problemy z gruczołem krokowym i nie wiesz, jakie zioła na prostatę wybrać, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się pomóc w zakupach!


Ponadto, z chęcią zrealizujemy także Twoje recepty zielarskie. Wszystkie zioła na prostatę oferowane w Mojej Zielarni są przechowywane z dużą dbałością o ich jakość, a Twoje zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym zostanie zrealizowane możliwie jak najbardziej sprawnie. Jeżeli natomiast szukasz ziół na prostatę dostępnych stacjonarnie, zapraszamy do naszego sklepu zielarskiego w Poznaniu. 


Zioła lecznicze na prostatę to nie jedyny element naszej oferty! Dodatkowo proponujemy również szeroki wachlarz preparatów na inne dolegliwości, w tym zioła na cholesterol, preparaty wzmacniające skórę, włosy i paznokcie, zioła na potencję, produkty zawierające antyoksydanty, wspomagające walkę z wolnymi rodnikami, zioła przeciwbólowe, zioła na układ moczowy i wzrok, zioła na woreczek żółciowy i wspomagające płodność oraz zioła na trzustkę. Co więcej, oferujemy również zdrową żywność, olejki do aromaterapii, miody oraz produkty pszczele i kosmetyki naturalne. 


Kupując w Mojej Zielarni masz 100% pewności, że Twoje zakupy są całkowicie bezpieczne. W przypadku zakupów na kwotę powyżej 200 zł nie płacisz za przesyłkę, a zwrot towarów jest darmowy (masz na to 14 dni). Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu!

Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów