ZIOŁA NA POTENCJE I LIBIDO

Producenci

ZIOŁA NA POTENCJE I LIBIDO  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Zioła na potencję i libido

Libido, inaczej określane mianem popędu seksualnego, to ważny element składowy związku. Libido nie zawsze utrzymuje się na stałym poziomie. Wręcz przeciwnie – może się zmieniać na różnych etapach życia człowieka, a za jego regulację odpowiedzialne są hormony. Krótkotrwały spadek libido może być spowodowany wieloma różnymi czynnikami. Zalicza się do nich przede wszystkim stres w pracy lub w życiu prywatnym, który dzisiaj towarzyszy bardzo dużej grupie osób w różnym wieku, zarówno mężczyznom, jak i kobietom. 

Poza tym do spadku libido może się przyczynić również przeżywanie trudnych emocjonalnie wydarzeń, zmęczenie, na przykład spowodowane przepracowaniem lub brak aktywności fizycznej. Problemy z libido mogą być również wynikiem słabej kondycji związku i związanych z tym konfliktów lub napięć pojawiających się pomiędzy partnerami. Czasami zmniejszony popęd seksualny wynika z monotonni i rutyny, która wkłada się do relacji. W innych przypadkach źródłem problemów są kompleksy dotyczące wyglądu. 

Jednocześnie jednak warto zauważyć, że udany seks to jeden z najważniejszych elementów szczęśliwego związku, a jego brak może być dla jednej lub obu stron bardzo frustrujący. Właśnie dlatego, jeżeli pojawiają się problemy z libido, trzeba poszukać ich przyczyny. Możliwe, że w niektórych przypadkach wystarczającym rozwiązaniem będzie zadbanie więcej odpoczynku, unikanie sytuacji stresowych, rozwiązanie przejściowych kłopotów lub wprowadzenie w relacji partnerów ciekawych urozmaiceń. Można także wypróbować naturalne sposoby na poprawę jakości życia seksualnego, takie jak dobre zioła na potencje dla kobiet i mężczyzny oraz specjalne zioła na poprawę libido. 

Jakie zioła mogą działać na libido?

Zioła pobudzające popęd seksualny określane są często mianem afrodyzjaków. Do grupy afrodyzjaków zalicza się wiele różnych przypraw mniej lub bardziej powszechnie stosowanych w polskich kuchniach, takich jak: gałka muszkatołowa, cynamon, imbir, szafran czy lubczyk (już od dawna uważany za roślinę sprzyjającą pobudzeniu seksualnemu). Poza tym, za afrodyzjaki uważa się również niektóre produkty żywnościowe, na przykład: fenkuł, ostrygi oraz figi. Zioła na zwiększenie libido wiele osób dzieli na damskie i męskie. 

Zioła na libido – damskie

Wśród ziół działających na popęd seksualny u kobiet wymienia się między innymi żeń-szeń, który może okazać się pomocny również w okresach intensywnej pracy. Żeń-szeń dodatkowo wykazuje właściwości poprawiające koncentrację. Jako zioła na libido dla kobiet może działać także imbir i rozmaryn, powszechnie używany, jako przyprawa kuchenna. Do grupy ziół na podniesienie libido dla pań zalicza się także miłorząb japoński. 

Zioła na libido – męskie

Zioła zwiększające libido u panów mogą okazać się pomocne w stanach, w których popęd seksualny spada. Wśród ziół zwiększających męski popęd seksualny, podobnie jak w przypadku kobiet, podaje się często żeń-szeń oraz miłorząb japoński, lubczyk czy wykorzystywane również w przypadku wielu innych dolegliwości – liście pokrzywy. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że zioła na wzrost libido mogą działać dopiero po konkretnym okresie ich przyjmowania. Co więcej, nie wszystkie zioła są odpowiednie dla każdej osoby, zwłaszcza jeżeli chorujesz lub przyjmujesz jakiekolwiek lekarstwa, dlatego zanim wybierzesz konkretny preparat najpierw sprawdź czy nie występują jakiekolwiek przeciwwskazania do jego zastosowania. 

Naturalne zioła na potencję

Potencja to zdolność męskiego lub damskiego organizmu do rozpoczęcia stosunku płciowego oraz osiągnięcia satysfakcji. Co za tym idzie, ma ona podstawowe znaczenie dla jakości życia seksualnego pary. Zioła na potencję dla kobiet i mężczyzny to, na przykład, korzeń lukrecji, maca oraz buzdyganek naziemny. Naturalne środki na libido i potencję zazwyczaj mają formę herbatek przeznaczonych do zaparzania, ale mogą to być również tabletki lub mieszanki ziołowe składające się z kilku różnych składników. Wybierając zioła wzmacniające potencję oraz odpowiednie zioła podnoszące libido, należy skupić się wyłącznie na preparatach pochodzących od sprawdzonych producentów i gwarantujących odpowiednią jakość.

Zioła pobudzające popęd seksualny w ofercie Mojej Zielarni

W Mojej Zielarni znajdziesz starannie wyselekcjonowane zioła na zwiększenie libido u mężczyzn i kobiet oraz specjalne zioła na powiększenie ciał jamistych. Działamy na prawach apteki, oferując wyłącznie produkty o znanym składzie, przechowywane w odpowiednich warunkach. Nasza oferta jest stworzona z myślą o potrzebach klientów, dlatego proponujemy zioła i preparaty przeznaczone dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami. 

Jeżeli nie wiesz, jakie zioła lecznicze mają szansę okazać się w Twoim przypadku rzeczywiście najskuteczniejsze, zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą oraz doświadczeniem i pomożemy w zakupach. Co więcej, w naszej zielarni możesz również zrealizować swoje recepty zielarskie. 

Ponadto, w asortymencie Mojej Zielarni można znaleźć zioła na prostatę oraz wzrok i nerki, antyoksydanty wspierające walkę z nadmiarem wolnych rodników, zioła na odporność, uspokojenie oraz tarczycę, zioła na depresję, układ nerwowy, oddechowy i żołądek, zioła na obniżenie ciśnienia, preparaty na skórę, włosy i paznokcie oraz zioła przeciwbólowe. Co więcej, proponujemy także mieszanki znanych zielarzy, na przykład, zioła ojca Klimuszki. Na Twoje specjalne zamówienie jesteśmy w stanie również przygotować różne mieszanki ziół, dedykowane określonym dolegliwościom.

Co więcej, w naszej ofercie dostępne są również olejki eteryczne do aromaterapii, zdrowa żywność, soki i syropy, miód i produkty pszczele oraz kosmetyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród klientów Mojej Zielarni są osoby o różnych potrzebach i preferencjach, dlatego duży nacisk kładziemy na różnorodność form dostępnych preparatów. W sklepie kupisz zarówno pojedyncze zioła do zaparzania, jak i mieszanki ziołowe, zioła w tabletkach, nalewkach, kroplach itp.

Moja Zielarnia jest sklepem internetowym, dlatego zamówienie na wybrane produkty złożysz o dowolnej porze. Co więcej, gwarantujemy bezpieczne płatności oraz bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 200 złotych. Jeżeli nie chcesz czekać na przesyłkę lub wolisz zakupy stacjonarne, zapraszamy do naszej zielarni działającej w Poznaniu. Wszystkie zamówienia złożone w e-sklepie staramy się jednak realizować możliwie jak najszybciej i najbardziej sprawnie. Zapraszamy! Skorzystaj z bogactwa naturalnych ziół dostępnych w naszym asortymencie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w zakupach. 
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów