Nowy Chill - 90 kapsułek - Good Game Labs Układ Nerwowy Yango Zobacz większe

Chill - 90 kapsułek - Good Game Labs Układ Nerwowy Yango

Ocena 
mpn4667

48,00zł brutto


Chill to miedzy innymi suplement dla graczy, dla osób spedzajacych długi czas przed monitorem komputera.

● Spokój i relaksacja (kozłek lekarski, lawenda, melisa)
● Wsparcie układu nerwowego (Witamina B6)
● Łagodzenie reakcji stresowych (Ashwagandha, różeniec górski) 

Więcej szczegółów

Udostępnij

Chill to miedzy innymi suplement dla graczy, dla osób spedzajacych długi czas przed monitorem komputera.

● Spokój i relaksacja (kozłek lekarski, lawenda, melisa)
● Wsparcie układu nerwowego (Witamina B6)
● Łagodzenie reakcji stresowych (Ashwagandha, różeniec górski) 


SUPLEMENTY DLA GRACZY - Good Game Labs

Dla wielu gry komputerowe są nie tylko pasją, ale z poziomu hobby po godzinach urosły do rangi sposobu na życie. Ludzki organizm nie przywykł jednak do tak długich godzin wyczerpującego skupienia na ekranie monitora, co często prowadzi do przemęczenia umysłowego i fizycznego, a niekiedy nawet do dysfunkcji pewnych obszarów odpowiedzialnych za optymalne zdrowie i wyniki w grze.  


CHILL: Wyląduj po akcji

Gdy po całym dniu emocji przed ekranem jedyne o czym marzysz to relaks, nie zawsze okazuje się on znajdować w zasięgu ręki. Podczas rozgrywki towarzyszą nam bodźce, do których nasz organizm nie przywykł w naturalnym środowisku. Dźwięki, światła, obrazy, szybka zmiana akcji i tempo gry mogą przesadnie stymulować nasz układ nerwowy, powodując jego przemęczenie i bezustanny stan gotowości. 


NATURALNE OPANOWANIE NERWÓW I RELAKS 

► Ashwagandha
To roślina używana w zielarstwie ajurwedyjskim od tysięcy lat. Zaliczana jest do tzw. „adaptogenów”, czyli substancji roślinnych o pozytywnym wpływie na stan układu nerwowego i mózgu. Wykazano, że ashwagandha pomaga zmniejszyć poziom kortyzolu (hormonu stresu), a tym samym uspokoić system nerwowy po wyczerpującej rozgrywce. Wspiera też regenerację aksonów i dendrytów komórek nerwowych mózgu, pomagając w odbudowie synaps - połączeń, w których neurony komunikują się z innymi komórkami. Ashwagandha wzmacniania też pamięć i funkcje poznawcze.

► L-teanina
Występuje naturalnie w zielonej i czarnej herbacie oraz niektórych gatunkach grzybów. L-teanina wzmacnia fale mózgowe alfa (8-12 Hz), promując czujny relaks oraz fale mózgowe theta (3-8 Hz), związane z kreatywnym myśleniem. Zwiększa też poziom neuroprzekaźników, w tym: GABA , serotoniny i dopaminy. Wykazuje działanie energetyzujące i uspokajające oraz poprawia funkcje poznawcze i pamięć. 

► Różeniec górski
Od dawna używany jest przez ludy azjatyckie do wspomagania ogólnego stanu oraz kondycji organizmu. Jest to kolejny adaptogen w Twojej drużynie, co oznacza, że możesz liczyć na pomoc w zmniejszeniu poziomu stresu i zmęczenia, poprawie poziomu energii, a także zwiększeniu czujności i sprawności umysłowej, szczególnie w okresach przewlekłego stresu. Badania pokazują, że stosowanie różeńca może poprawić uważność na szczegóły i koncentrację. Roślina wpływa też na nastrój, regulując poziom serotoniny i norepinefryny w mózgu. Idealny do poprawy Twoich statsów! 

► Kozłek lekarski
Znany także pod nazwą Waleriana, to roślina pochodząca z Europy i Azji, od dawna stosowana w zielarstwie tradycyjnym jako środek odprężający i ułatwiający zasypianie. Przydatny szczególnie, gdy naprawdę potrzebujesz wychillować po wymagającej kampanii.

► Witamina B6
To witamina z grupy B, wpływająca na system nerwowy i mózg. B6 bierze udział w metabolizmie energetycznym i syntezie cysteiny, a także wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. Jest szczególnie przydatna w łagodzeniu stresu i ułatwianiu zasypiania. Pamiętaj, że odpowiednia regeneracja pomiędzy rozgrywkami jest kluczowa dla długotrwałych wyników!

► Lawenda
To charakterystyczne ziele znane jest ze swojego koloru i zapachu, ale współczesne badania naukowe potwierdzają także jej inną zaletę: promowanie odprężenia i pomoc w zasypianiu. 

► Melisa
To naturalne zioło z zapachu przypomina cytrynę. Pochodzi z tej samej rodziny co mięta i występuje w większości obszarów kuli ziemskiej. Melisa znana jest ze swoich właściwości redukujących stres i wspierających zdrowy sen.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

Składnik aktywny

1 kapsułka

Ashwagandha – ekstrakt 10:1

70 mg

L-teanina

60 mg

Różeniec górski – ekstrakt

 w tym salidrozydy (3%)

 w tym rozawiny (1%)

20 mg

0,6 mg

0,2 mg

Kozłek lekarski

 w tym kwas walerianowy (0,8%)

45 mg

3,6 mg

Witamina B6 (pirydoksyna HCL)

1,4 (100%*) mg

Lawenda – ekstrakt 10:1

50 mg

Melisa – ekstrakt 10:1

55 mg

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie: 3 kapsułki raz dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, najlepiej stosować przed snem.

Składniki: ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, L-teanina, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) 10:1, ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia) 10:1, ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na zawartość 0,8% kwasu walerianowego, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów i 1% rozawin, pirydoksyna HCL (witamina B6). Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 38,3 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

  

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/04/SD/A4EA04

Producent Yango

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Chill - 90 kapsułek - Good Game Labs Układ Nerwowy Yango

Chill - 90 kapsułek - Good Game Labs Układ Nerwowy Yango

Chill to miedzy innymi suplement dla graczy, dla osób spedzajacych długi czas przed monitorem komputera.

● Spokój i relaksacja (kozłek lekarski, lawenda, melisa)
● Wsparcie układu nerwowego (Witamina B6)
● Łagodzenie reakcji stresowych (Ashwagandha, różeniec górski) 

6 innych produktów w tej samej kategorii: