Liście papai 100g Zobacz większe

Liście papai 100g

Ocena 
mpn2433

14,99zł brutto

Napar z papai pomaga w walce z wieloma chorobami dzięki zawartemu w nim enzymu – papainu, który chroni ludzki organizm na poziomie komórkowym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Napar z papai pomaga w walce z wieloma chorobami dzięki zawartemu w nim enzymu – papainu, który chroni ludzki organizm na poziomie komórkowym. W wielu europejskich krajach jest opracowany i działający z sukcesem cały system profilaktyki i uzdrowienia, w którym jest stosowany specjalny przepis na parzenie oraz picie herbatki przy różnych chorobach. Picie herbatki z liści papai pomaga:

  • wzmocnić organizm,

  • powstrzymać procesy starzenia,

  • oczyscić z krew i limfe,

  • wspomóc pracę układu hormonalnego,

  • stymuluje pracę układu immunologicznego,

  • pomaga zwalczyć infekcje górnych dróg oddechowych,

  • sprzyja oczyszczeniu wątroby,

  • reguluje pracę układu pokarmowego,

  • ma działanie przeciwpuchlinowe.Fragment artykułu na temat dobroczynnych właściwości liści papai: Medycyna ludowa od wieków przekonywała o antynowotworowych właściwościach papai (wł. melonowca właściwego, Carica papaya). Naukowcy jednak dopiero teraz zademonstrowali wpływ substancji pozyskiwanych z tego owocu na wiele wyhodowanych w laboratorium guzów, w tym szyjki macicy, piersi, wątroby, płuc i trzustki. Amerykanie i Japończycy posłużyli się ekstraktem z suszonych liści papai, a lepsze rezultaty uzyskiwano, traktując komórki większymi dawkami herbatki. Dr Nam Dang z Uniwersytetu Florydzkiego i jego zespół opublikowali artykuł w lutowym numerze pisma Journal of Ethnopharmacology. Jako pierwsi wykazali, że wyciąg z liści papai wzmaga produkcję cząsteczek sygnałowych – cytokin typu Th1. To ważne odkrycie, zważywszy, że papaja wpływa na guz również bezpośrednio. Dodatkowo wyciąg nie działa toksycznie na zdrowe komórki, czego nie można powiedzieć o wielu terapiach onkologicznych. Odkrycia amerykańsko-japońskiego zespołu wydają się potwierdzać to, o czym od dawna donoszono w raportach dotyczących rdzennych ludów Australii oraz Wietnamu. Opierając się na tym, co słyszałem i widziałem w warunkach klinicznych, mogę stwierdzić, że nikt, kto zażywa ten ekstrakt, nie doświadcza widocznej toksyczności; wydaje się, że preparat można zażywać przez długi czas – tak długo, jak jest skuteczny – przekonuje pochodzący z Wietnamu Dang. Naukowcy wystawiali 10 typów nowotworowych hodowli tkankowych na oddziaływanie wyciągów z liści papai o 4 różnych stężeniach. Efekty ich działania oceniano po upływie doby. Okazało się, że papaja spowalniała wzrost guzów we wszystkich hodowlach. ...   Źródło: Autor: Anna Błońska, www.kopalniawiedzy.pl

Skład: biologicznie czyste suszene liście papai. Sposób przygotowania: zalać 1 czubatą łyżeczkę suszu 1 szklanką wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem 5-10 min.

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Liście papai 100g

Liście papai 100g

Napar z papai pomaga w walce z wieloma chorobami dzięki zawartemu w nim enzymu – papainu, który chroni ludzki organizm na poziomie komórkowym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: