Noni owoce suszone 100g Zobacz większe

Noni owoce suszone 100g

Ocena 
mpn2233

16,70zł brutto


Owoce o nadzwyczajnych właściwościach leczniczych, stosowane w takich schorzeniach jak: cukrzyca, biegunka, artretyzm, infekcje skóry, pasorzyty jelit. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Owoce Noni, znane również pod naukową nazwą "Morinda citrifolia", uprawiane są w Chinach. Zaliczają się tam do jednych z najważniejszych składników botanicznych. Badania przeprowadzone w 2001 roku nad tymi owocami, wykazały ich zapobiegawcze działanie tworzenia się komórek nowotworowych. Zasługę tą przypisuje się ogromnej liczbie przeciwutleniaczy, które zawierają. Owoce noni to również cenny suplement diety. Bogate w polisacharydy pomagają poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego. Ponadto działają podobnie i przynoszą takie efekty jak środki antyseptyczne, bakteriobójcze, grzybobójcze, przeczyszczające, znieczulające, czy przeciwbólowe. Innymi słowy, noni jest powszechnie uznawane za uzupełnienie leczenia infekcji, bólu, cukrzycy,a także niektórych form raka. Owoce noni pobudzają wytwarzanie serotoniny - hormonu "dobrego samopoczucia". Doskonale pomagają w walce z nałogami. Normalizują sen i stany emocjonalne. Ujmując rzecz bardziej ogólnie, mają szerokie spektrum korzystnych efektów fizjologicznych i psychologicznych.

Natura wie najlepiej. Owoce noni wspomagają biosyntezę xeroniny i tlenku azotu, które przyczyniają się do ogólnego stanu zdrowia i zrównoważonej fizjologii. Noni jest równoznaczne z warunkiem wstępnego samoleczenia, witalnością i długowiecznością.

NONI skutecznie wspomaga leczenie większości chorób (cukrzyca, alergia, astma, nadciśnienie, autyzm, nowotwór, guzy, torbiele, zapalenie narządów).

Usuwa przyczyny chorób (toksyny, pasożyty), w ciągu 3-6 miesięcy kuracji odtruwa i oczyszcza organizm, regeneruje go i wzmacnia. Hawajskie legendy pełne są historii o bohaterach, którzy dzięki tej roślinie przetrwali okres głodu. Jego suszone owoce stymulują aktywność mięśniową, a korzenie działają uspokajająco i znieczulająco. Różne części krzewu noni są wymieniane w ok. 40 specyfikach roślinnych: korzenie, kora, liście, owoc, kwiaty itp. Ponadto korzenie wykorzystywano do produkcji żółtego barwnika. Już w 1963 roku naukowiec Oskar Levand wykazał skuteczność noni w unieszkodliwianiu wielu niebezpiecznych pasożytów. Kolejne wyniki badań lekarzy i naukowców dały dowody na to, że owoc Noni posiada ponad 200 cennych składników (m.in. enzymy, prokseronina, damnacanthal) i bioenergię słońca. Owoce noni zbiera się 14 razy w roku. Owoc Noni (nazwa naukowa: Morinda citrifolia) ma ponad 6000 lat swojej opisanej historii, której należy szukać w Indiach i Południowej Azji. Przez wieki był stosowany również w kulturze polinezyjskiej.

SKŁAD

Noni – owoce suszone 100%. Surowiec najwyższej jakości!

SPOSÓB UŻYCIA

Suszone owoce noni najlepiej zmielić i w takiej postaci dodawać do posiłków. Wystarczy spożywać 1-2 łyżeczki dziennie.

Napisz opinię
Noni owoce suszone 100g

Noni owoce suszone 100g

Owoce o nadzwyczajnych właściwościach leczniczych, stosowane w takich schorzeniach jak: cukrzyca, biegunka, artretyzm, infekcje skóry, pasorzyty jelit. 

6 innych produktów w tej samej kategorii: