PROBLEMY Z CIŚNIENIEM

Producenci

Zioła i Preparaty na Nadciśnienie

Nadciśnienie tętnicze to problem, który dotyka wielu osób i może prowadzić do miażdżycy, niewydolności nerek czy udaru. Zioła na ciśnienie pomogą wyregulować jego poziom we krwi oraz wzmocnić ogólne samopoczucie. Problemem dla wielu osób jest również niskie ciśnienie. Mimo że nie jest ono tak groźne dla zdrowia, jak nadciśnienie, to może powodow...

Nadciśnienie tętnicze to problem, który dotyka wielu osób i może prowadzić do miażdżycy, niewydolności nerek czy udaru. Zioła na ciśnienie pomogą wyregulować jego poziom we krwi oraz wzmocnić ogólne samopoczucie. Problemem dla wielu osób jest również niskie ciśnienie. Mimo że nie jest ono tak groźne dla zdrowia, jak nadciśnienie, to może powodować senność i osłabienie. W Mojej Zielarni oferujemy sprawdzone naturalne preparaty na nadciśnienie, jak i zioła na podniesienie ciśnienia, które pomogą Ci ustabilizować jego poziom i polepszyć ogólne samopoczucie.

Jakie zioła obniżają ciśnienie krwi?

Najpopularniejsze preparaty i zioła na obniżenie ciśnienia to znane i stosowane od lat: melisa, rumianek czy skrzyp polny i mniszek lekarski. Fitoterapeuci polecają również mniej znane zioła na problemy z ciśnieniem jak: kwiat lub owoc głogu, jemioła, ziele serdecznika, fiołek trójbarwny, ziele ruty, ostrzyć długi, rumianek i owoc dzikiej róży. Większość z nich to nie tylko zioła obniżające ciśnienie krwi, ale również uspokajające i relaksujące.

Jakie zioła podnoszą ciśnienie?

Są osoby, które skarżą się na zbyt niskie ciśnienie, które nie tyle jest groźne dla życia, ile powoduje gorsze samopoczucie senność, spadek koncentracji czy ciągłe odczuwanie zimna. Pomocne mogą być zioła na podniesienie ciśnienia jak lukrecja, janowiec, gorzka pomarańcza, arnika, żeń-szeń, przęśl, a także wszystkie zioła zawierające kofeinę lub inne składniki pobudzające, np. yerba mate, czyli liść ostrokrzewu paragwajskiego, kakaowiec czy guarana.

Zioła na ciśnienie w Mojej Zielarni

Nasza zielarnia oferuje zioła na problemy z ciśnieniem w postaci pojedynczych ziół, mieszanek ziołowych, nalewek, herbatek, kapsułek czy tabletek. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące danego zioła oraz sposobu jego dawkowania. Zrealizują również recepty zielarskie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z dziedziny fitoterapii jak naturalne leczenie boreliozy czy zioła lecznicze na różnego rodzaju dolegliwości.

Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym, zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu.

Więcej

Zioła i Preparaty na Nadciśnienie   Jest 78 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 78 elementów