Mieszanka ziołowa na tobiele (Zioła na torbiele) 260g Zobacz większe

Mieszanka ziołowa na torbiele (Zioła na torbiele) 525g

Ocena 
mpn3618

49,90zł brutto


Mieszanka ziołowa na tobiele (Zioła na torbiele) 525g

Więcej szczegółów

Udostępnij

Mieszanka ziołowa na torbiele jajników. Waga mieszanki 520 g 

SKŁAD: 
Liść brzozy -Betulae folium ..............................................................30,00 g
Kwiatostany nagietka Calendule anthodium........................................ 20,00 g 
Kwiatostany kocanek Helichrysi anthodium..........................................10,00 g 
Kora kaliny koralowej- Viburni corteX..................................................20,00 g 
Nasienie lnu - lini semen....................................................................20,00 g 
Ziele bylicy -Artemisiae vulg.herba......................................................25,00 g 
Ziele krwawnika - Achillae herba........................................................100,00 g 
Ziele skrzypu polnego - Equiseti herba ...............................................100,00 g 
Ziele przywrotnika - Alchemillae herba ...............................................100,00 g 
Kłącze perzu - Agropyri rhizoma ........................................................100,00 g Sposób użycia:

Jeżleli torbiel ma średnicę do 4 cm, nalezy je pić 2x dziennie, 1 łyżka ziół na szklankę 
Jeżeli torbiel ma od 4 do 7 cm, nalezy pić 3x dziennie  filiżankę mocnego wywaru. 1 łyżka ziół na filizankę. Autor receptury nieznany

Ze względu na częste zapytania naszych Klientek na temat tej mieszanki, udostępnilismy ja na sklepie internetowym.Informacje o tej mieszance pozyskane ze stron:

http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=422.0

http://www.hirsutyzm.fora.pl/leczenie,4/ziola-na-torbiele,333.html


liść brzozy
- wyciągi z liści brzozy wzmagają wydzielanie moczu i potu, a tym samaym chlorku sodu i metabolitów azotowych,  mają więc  właściwości przeciwobrzękowe i przeciwartretyczne. Wykazują również działanie odkażające drogi moczowe oraz odtruwające. Działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Długotrwale podawane mogą powodować rozkruszanie złogów moczanowych i wypłukiwanie piasku moczowego z dróg moczowych.

kwiat nagietka - wyciągi z kwiatu nagietka mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antywirusowe, immunostymulujące i przeciwnowotworowe

kwiatostan kocanki - wyciągi z kocanki wywierają dość silne działanie moczopędne, przeciwartretyczne i odtruwające (w terapii dny, zatruć i obrzęków). Pobudzają funkcje sekrecyjne trzustki. Również skuteczne przy układzie oddechowym (zakażenia, stany zapalne). Zalecane przy kaszlu, alergii, chrypce, bólu gardła.

kora kaliny koralowej -  wyciągi z kaliny działają rozkurczająco i uspokajająco na mięśnie macicy, mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i przeciwkrwotocznie. Znoszą bolesne miesiączkowanie, zmniejszają ryzyko poronienia, działąją uszczelniająco i wzmacniająco na naczynia krwionośne, przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo, ogólnie uspokajająco i hipotensyjnie (obniżają ciśnienie krwi). Korzystne działanie także w przypadku żylaków kończyn i odbytu oraz plamic naczyniowych. Wzmagają wydzielanie moczu, chlorku sodu i metabolitów azotowych, przez co działają odtruwająco i przeciwobrzękowo. 

Nasienie lnu - polecane  przy nawykowych zaparciach, uszkodzeniach okrężnicy, zespole nadpobudliwego jelita grubego, zapalenia uchyłków; w postaci przetworów śluzowych w zapaleniu żołądka i jelit.


Ziele bylicy - wyciągi pobudzają wydzielanie żółci, soku żołądkowego, trzustkowego i jelitowego. Poprawiają trawienie, usprawnia przyswajanie składników pokarmowych. Zalecane w niestrawności (dyspepsja), niedokwaśności, w profilaktyce zastojów żółci i kamicy żółciowej. Pobudzają i regulują miesiączkowanie. Zmniejszają bóle miesiączkowe. Regulują wypróżnienia.


Ziele krwawnika - wyciągi z krwawnika są pomocne przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego, nieżytu żołądka i jelit, hyperaciditas (zgagi, nadmiernej kwasowości żołądka), alergii, wrzodach i infekcji układu pokarmowego. Krwawnik wpływa też korzystnie na układ oddechowy, działając odkażająco, rozkurczowo i przeciwkaszlowo. Wspomagająco stosowany przy upławach i łagodzeniu świądu w okolicach krocza. Może też łagodzić obfite krwawienia miesiączkowe. Z uwagi na zawartość fitoestrogenów, wyciągi z krwawnika znajdują zastosowanie w  objawach towarzyszących okresowi przekwitania.


Ziele skrzypu polnego - moczopędne, zwiększające wydalanie chlorku sodu, mineralizujące (dostarcza potas, magnez, krzem), przeciwkamicze (utrudniające powstawanie kamieni moczowych i żółciowych), uszczelniające i wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwmiażdżycowe, pobudzające regenerację tkanki łącznej właściwej, kości, chrząstek i nabłonków, przyśpieszające gojenie ran i owrzodzeń, przeciwwrzodowe, przeciwkrwotoczne (zwiększające krzepliwość krwi), odtruwające (wspomagające wydalanie ksenobiotyków i szkodliwych produktów przemiany materii), krwiotwórcze (pobudzające procesy tworzenia krwinek), przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, poprawiające elastyczność skóry, spazmolityczne (rozkurczowe).


Ziele przywrotnika - działanie przeciwbakteryjne, ściągające, przeciwwysiękowe, przeciwbiegunkowe, przeciwzapalne, zmniejszające intensywność krwawień miesiączkowych, hamujące aktywność elastazy, angioprotekcyjne (wazoprotekcyjne = ochraniające strukturę naczyń krwionośnych), przeciwgorączkowe, przeciwcukrzycowe.


Kłącze perzu - wyciągi z perzu zawierają składniki wspomagające usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Inozytol, inulina, trytycyna, kwas jabłkowy i mannitol należą do prebiotyków, wspomagających rozwój symbiotycznej mikroflory jelitowej, ponadto czynników lipotropowych, energetycznych i poprawiających pasaż treści pokarmowej. Polisacharydy i cyklitole perzu obniżają stężenie cholesterolu i lipidów we krwi, a wraz z krzemionką przyswajalną i flawonoidami wywierają wpływ przeciwmiażdżycowy. Wielocukry i poligalakturoniany działają przeciwzapalnie i osłaniająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego i górnych dróg oddechowych. Zespół składników flawonoidowych, alkoholi i kwasów cukrowych, poliacetylenów działają moczopędnie i mogą przyczyniać się do rozpadu i usuwania złogów zalegających w układzie moczowym. Poliacetyleny perzu działają przeciwgrzybiczo.


Dane o ziołach zaczerpnięte ze strony rozanski.li 
Mieszanka wykonywana pod zamówienie Klienta.
Czas sporządzenia zwykle 1 dzień roboczy.

Mieszanka wykonywana przez farmaceutę, w jednym opakowaniu zbiorczym. 

Zioła w pojedynczych opakowaniach do kupienia pojedynczo.

Oceń 
2024-05-17

Polecam tą mieszankę!!!!

Dzień dobry:) Mieszkanka tych ziół u mnie zadziałała!!!! Miałam polipa w jamie macicy 2,2 cm zdiagnozowanego w listopadzie 2023 r. Pijąc tą mieszankę 2 razy dziennie duża łyżka czasem 1,5 na szklankę od połowy grudnia w tej chwili wczoraj była na kontroli mój polip ma 4mm średnicy i według lekarza nie nadaje się do zabiegu. Bardzo ważna jest systematyczność ja w przeciągu 4,5 miesiąca wypiłam ponad 1kg ziół, parzyłam je ponad godzinę, dodatkowo brałam kurkuminę ze spiruliną na stany zapalne i piłam napar z kory LAPACHO. Lekarz na badaniu nie mógł uwierzyć a ja wierzę w moc ziół tylko trzeba czasu i zaparcia!!!!!życzę wszystkim zdrowia i wiary, że można ziołami wyleczyć wiele dolegliwości!!!POZDRAWIAM

  Oceń 
  2019-08-06

  Mieszanka ziolowa

  Bardzo szybka sprawna obsługa Trafiłam na niego przez przypadek. Polecam sklep

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Mieszanka ziołowa na torbiele (Zioła na torbiele) 525g

  Mieszanka ziołowa na torbiele (Zioła na torbiele) 525g

  Mieszanka ziołowa na tobiele (Zioła na torbiele) 525g

  6 innych produktów w tej samej kategorii:

  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  32,00zł
  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  64,00zł
  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  67,90zł
  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  56,00zł
  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  67,90zł
  SROKA - MIESZANKI WG RECEPTUR Ojciec Grzegorza Sroki
  46,00zł