P3618
49,90zł brutto
brutto
Mieszanka ziołowa na tobiele (Zioła na torbiele) 525g
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Udostępnij
Mieszanka ziołowa na torbiele jajników. Waga mieszanki 520 g
SKŁAD:
Liść brzozy -Betulae folium ..............................................................30,00 g
Kwiatostany nagietka Calendule anthodium........................................ 20,00 g
Kwiatostany kocanek Helichrysi anthodium..........................................10,00 g
Kora kaliny koralowej- Viburni corteX..................................................20,00 g
Nasienie lnu - lini semen....................................................................20,00 g
Ziele bylicy -Artemisiae vulg.herba......................................................25,00 g
Ziele krwawnika - Achillae herba........................................................100,00 g
Ziele skrzypu polnego - Equiseti herba ...............................................100,00 g
Ziele przywrotnika - Alchemillae herba ...............................................100,00 g
Kłącze perzu - Agropyri rhizoma ........................................................100,00 g
Sposób użycia:
Jeżleli torbiel ma średnicę do 4 cm, nalezy je pić 2x dziennie, 1 łyżka ziół na szklankę
Jeżeli torbiel ma od 4 do 7 cm, nalezy pić 3x dziennie filiżankę mocnego wywaru. 1 łyżka ziół na filizankę.
Autor receptury nieznany
Ze względu na częste zapytania naszych Klientek na temat tej mieszanki, udostępnilismy ja na sklepie internetowym.
Informacje o tej mieszance pozyskane ze stron:
http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=422.0
http://www.hirsutyzm.fora.pl/leczenie,4/ziola-na-torbiele,333.html
liść brzozy - wyciągi z liści brzozy wzmagają wydzielanie moczu i potu, a tym samaym chlorku sodu i metabolitów azotowych, mają więc właściwości przeciwobrzękowe i przeciwartretyczne. Wykazują również działanie odkażające drogi moczowe oraz odtruwające. Działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Długotrwale podawane mogą powodować rozkruszanie złogów moczanowych i wypłukiwanie piasku moczowego z dróg moczowych.
kwiat nagietka - wyciągi z kwiatu nagietka mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, antywirusowe, immunostymulujące i przeciwnowotworowe
kwiatostan kocanki - wyciągi z kocanki wywierają dość silne działanie moczopędne, przeciwartretyczne i odtruwające (w terapii dny, zatruć i obrzęków). Pobudzają funkcje sekrecyjne trzustki. Również skuteczne przy układzie oddechowym (zakażenia, stany zapalne). Zalecane przy kaszlu, alergii, chrypce, bólu gardła.
kora kaliny koralowej - wyciągi z kaliny działają rozkurczająco i uspokajająco na mięśnie macicy, mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i przeciwkrwotocznie. Znoszą bolesne miesiączkowanie, zmniejszają ryzyko poronienia, działąją uszczelniająco i wzmacniająco na naczynia krwionośne, przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo, ogólnie uspokajająco i hipotensyjnie (obniżają ciśnienie krwi). Korzystne działanie także w przypadku żylaków kończyn i odbytu oraz plamic naczyniowych. Wzmagają wydzielanie moczu, chlorku sodu i metabolitów azotowych, przez co działają odtruwająco i przeciwobrzękowo.
Nasienie lnu - polecane przy nawykowych zaparciach, uszkodzeniach okrężnicy, zespole nadpobudliwego jelita grubego, zapalenia uchyłków; w postaci przetworów śluzowych w zapaleniu żołądka i jelit.
Ziele bylicy - wyciągi pobudzają wydzielanie żółci, soku żołądkowego, trzustkowego i jelitowego. Poprawiają trawienie, usprawnia przyswajanie składników pokarmowych. Zalecane w niestrawności (dyspepsja), niedokwaśności, w profilaktyce zastojów żółci i kamicy żółciowej. Pobudzają i regulują miesiączkowanie. Zmniejszają bóle miesiączkowe. Regulują wypróżnienia.
Ziele krwawnika - wyciągi z krwawnika są pomocne przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego, nieżytu żołądka i jelit, hyperaciditas (zgagi, nadmiernej kwasowości żołądka), alergii, wrzodach i infekcji układu pokarmowego. Krwawnik wpływa też korzystnie na układ oddechowy, działając odkażająco, rozkurczowo i przeciwkaszlowo. Wspomagająco stosowany przy upławach i łagodzeniu świądu w okolicach krocza. Może też łagodzić obfite krwawienia miesiączkowe. Z uwagi na zawartość fitoestrogenów, wyciągi z krwawnika znajdują zastosowanie w objawach towarzyszących okresowi przekwitania.
Ziele skrzypu polnego - moczopędne, zwiększające wydalanie chlorku sodu, mineralizujące (dostarcza potas, magnez, krzem), przeciwkamicze (utrudniające powstawanie kamieni moczowych i żółciowych), uszczelniające i wzmacniające naczynia krwionośne, przeciwmiażdżycowe, pobudzające regenerację tkanki łącznej właściwej, kości, chrząstek i nabłonków, przyśpieszające gojenie ran i owrzodzeń, przeciwwrzodowe, przeciwkrwotoczne (zwiększające krzepliwość krwi), odtruwające (wspomagające wydalanie ksenobiotyków i szkodliwych produktów przemiany materii), krwiotwórcze (pobudzające procesy tworzenia krwinek), przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, poprawiające elastyczność skóry, spazmolityczne (rozkurczowe).
Ziele przywrotnika - działanie przeciwbakteryjne, ściągające, przeciwwysiękowe, przeciwbiegunkowe, przeciwzapalne, zmniejszające intensywność krwawień miesiączkowych, hamujące aktywność elastazy, angioprotekcyjne (wazoprotekcyjne = ochraniające strukturę naczyń krwionośnych), przeciwgorączkowe, przeciwcukrzycowe.
Kłącze perzu - wyciągi z perzu zawierają składniki wspomagające usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Inozytol, inulina, trytycyna, kwas jabłkowy i mannitol należą do prebiotyków, wspomagających rozwój symbiotycznej mikroflory jelitowej, ponadto czynników lipotropowych, energetycznych i poprawiających pasaż treści pokarmowej. Polisacharydy i cyklitole perzu obniżają stężenie cholesterolu i lipidów we krwi, a wraz z krzemionką przyswajalną i flawonoidami wywierają wpływ przeciwmiażdżycowy. Wielocukry i poligalakturoniany działają przeciwzapalnie i osłaniająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego i górnych dróg oddechowych. Zespół składników flawonoidowych, alkoholi i kwasów cukrowych, poliacetylenów działają moczopędnie i mogą przyczyniać się do rozpadu i usuwania złogów zalegających w układzie moczowym. Poliacetyleny perzu działają przeciwgrzybiczo.
Dane o ziołach zaczerpnięte ze strony rozanski.li
Mieszanka wykonywana pod zamówienie Klienta.
Czas sporządzenia zwykle 1 dzień roboczy.
Mieszanka wykonywana przez farmaceutę, w jednym opakowaniu zbiorczym.
Zioła w pojedynczych opakowaniach do kupienia pojedynczo.
Polecam tą mieszankę!!!!
Dzień dobry:) Mieszkanka tych ziół u mnie zadziałała!!!! Miałam polipa w jamie macicy 2,2 cm zdiagnozowanego w listopadzie 2023 r. Pijąc tą mieszankę 2 razy dziennie duża łyżka czasem 1,5 na szklankę od połowy grudnia w tej chwili wczoraj była na kontroli mój polip ma 4mm średnicy i według lekarza nie nadaje się do zabiegu. Bardzo ważna jest systematyczność ja w przeciągu 4,5 miesiąca wypiłam ponad 1kg ziół, parzyłam je ponad godzinę, dodatkowo brałam kurkuminę ze spiruliną na stany zapalne i piłam napar z kory LAPACHO. Lekarz na badaniu nie mógł uwierzyć a ja wierzę w moc ziół tylko trzeba czasu i zaparcia!!!!!życzę wszystkim zdrowia i wiary, że można ziołami wyleczyć wiele dolegliwości!!!POZDRAWIAM
Mieszanka ziolowa
Bardzo szybka sprawna obsługa Trafiłam na niego przez przypadek. Polecam sklep
10 innych produktów w tej samej kategorii: