APETYT

Producenci

Zioła na apetyt pomogą Ci walczyć z problemem braku łaknienia, który może wynikać z niedostatecznego wydzielania soków trawiennych, ale także z powodu chorób, błędów żywieniowych, a nawet depresji. Przewlekłe zaburzenia łaknienia mogą być poważnym problemem, ponieważ skutki niedożywienia mogą rzutować na cały organizm. Warto sięgnąć po sprawdzon...

Zioła na apetyt pomogą Ci walczyć z problemem braku łaknienia, który może wynikać z niedostatecznego wydzielania soków trawiennych, ale także z powodu chorób, błędów żywieniowych, a nawet depresji. Przewlekłe zaburzenia łaknienia mogą być poważnym problemem, ponieważ skutki niedożywienia mogą rzutować na cały organizm. Warto sięgnąć po sprawdzone zioła na pobudzenie apetytu, które znajdziesz w naszym sklepie zielarskim na prawach apteki. Oferujemy suplementy i zioła na apetyt dla dzieci i dorosłych w postaci samodzielnych ziół, jak i mieszanek ziołowych, herbat, soków, tabletek czy kropli, które można łatwo włączyć do swojej codziennej diety.

 

Dlaczego warto sięgać po ziołowe pobudzacze apetytu?

Niebezpieczne dla organizmu może być zarówno nadmierne łaknienie, jak i jego brak. Jedną z poważniejszych chorób związanych z niedożywieniem jest anemia, zaburzenie czerwonych krwinek i zmniejszenie ilości hemoglobiny we krwi. Objawia się bladą i przesuszoną skórą oraz zmęczeniem nawet po odpoczynku. Anemia jest chorobą groźną dla serca i mózgu. Naturalne soki i suplementy na poprawę apetytu wspomagają walkę z anemię, szczególnie korzystne są wyciągi z buraka zarówno w tabletkach, jak i soku, alveo, mieszanki ziołowe, Ashwagandha, Lapacho oraz jagody goji. Naturalne pobudzacze apetytu pomaga znormalizować poczucie łaknienia, a tym samym poprawi funkcjonowanie organizmu.

 

Najlepsze zioła na apetyt dla dzieci

Brak apetytu to zaburzenie, którego nie można lekceważyć u osób w każdym wieku. Niepokój opiekunów zwykle wzbudza brak łaknienia u dzieci. Jeśli Twój malec nie czuje głodu, mimo że nie dokarmiasz go między posiłkami i jest aktywny, warto sięgnąć po zioła na apetyt dla dzieci. Doskonałe, nawet dla najmłodszych, na pobudzenie apetytu są: bazylia wonna, cząber ogrodowy, centuria pospolita, napar lub krople mięty pieprzowej oraz koper włoski. Pomogą wzmocnić łaknienie, a tym samym wspierają naturalny rozwój dziecka. Zioła na zwiększenie apetytu w postaci płynów czy kropel są wygodne w podawaniu nawet najmłodszym dzieciom i łatwiejsze do przyswojenia przez organizm.

 

Zioła pobudzające apetyt dla dorosłych

Brak apetytu wśród dorosłych i seniorów spowodowany jest często zaburzeniami odżywiania, przewlekłymi chorobami lub obciążającym leczeniem (np. w trakcie choroby nowotworowej). Pomocne będą zioła na apetyt o silniejszym działaniu jak liść bobrka trójlistnego, drapacz lekarski, korzeń cykorii, mniszek lekarski, bylica boże drzewko, krwawnik pospolity, kolendra siewna czy lebiodka pospolita. Warto dodać, że suplementy na poprawę apetytu, zwykle oprócz samych dobroczynnych ziół, zawierają również witaminy, pomagające uzupełnić ewentualne niedobory w organizmie i wzmacniać organizm. Apetyt poprawi również 100% organiczny olej konopny CBD o całym spektrum kannabinoidów.

W Mojej Zielarni znajdziesz również mieszanki ziołowe na apetyt według unikatowych receptur Ojca Klimuszko, Grzegorza Sroki oraz zioła szwedzkie Marii Treben. Lek, mieszanka ziołowa, herbata, krople, a może suplementy na poprawę apetytu? Nasza zielarnia w Poznaniu (jak i online) to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści i farmaceuci pomogą dobrać zioła lecznicze oraz zrealizują apteczne recepty zielarskie.

Więcej

APETYT   Jest 121 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 121 elementów