ALERGICZNE

Producenci

Zioła na alergie i uczulenie

Alergia w dzisiejszych czasach uznawana jest za najczęściej występująca jednostka chokonieczne jest systematyczne leczenie. Alergię wywołuje nieprawidłowa reakcja  układu immunologicznego na określone alergeny. Czynnikami drazniącymi mogą okazać się różna substancje z życia codziennego. Do najczęstszych objawów alergii zalicza się, m.in.: katar ...

Alergia w dzisiejszych czasach uznawana jest za najczęściej występująca jednostka chokonieczne jest systematyczne leczenie. Alergię wywołuje nieprawidłowa reakcja  układu immunologicznego na określone alergeny. Czynnikami drazniącymi mogą okazać się różna substancje z życia codziennego. Do najczęstszych objawów alergii zalicza się, m.in.: katar sienny zwykle sezonowy,niezyt nosa, astma oraz uczulenia na pokarmy.

Leczenie alergii jest bardzo  skomplikowane i wielokierunkowe. Większość preparatów na rynku na alergie to neistety sama chemia (w tym sterydy). Przyjmujac je, jeszcze bardziej obciążamy i tak obciazony juz walką z alergenem organizm.

Radzimy sięgnąc po naturalne preparaty i zioła. Mało kto pewnie słyszał, że ziołem o wspaniałych własciwościach odczulajacych jest pachnotka zwyczajna. W naszej zielarni znajdziecie Państwo prepraty z pachnotka, naturalne wapno, mieszanki ziołowe na alergię, kosmetyki naturalne wspomagające leczenie alergii, mydła dziegciowe i aleppo, wskazane do stosowania przy skórze atopowej, alergicznej, swędzacej; mydła, żele i szampony z nanosrebrem oraz wyłacznie na bazie ziół i propolisu.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Więcej

Zioła na alergie i uczulenie   Jest 137 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 137 elementów