B&M NANOWIR - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

Producent: B&M Research

Ocena 
mpn3653

179,00zł brutto

-20,00zł

199,00zł brutto


 • Formuła liposomalna fitoterapeuty Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych
SUGEROWANA CENA KATALOGOWA: 199 zł/opakowanie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179 zł/ opakowanie

Więcej szczegółów

Udostępnij

B&M NANOWIR – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

NANOWIR jest innowacyjna kompozycją olejków oraz zioł zoptymalizowana pod kątem działania wspomagającego eliminacje wirusów z rodziny herpeswirusów, flawiwirusów, enterowirusów oraz retrowirusów. 

Zawartość netto: 100 ml
Suplement diety. Formuła liposomalna na bazie preparatów roślinnych.
Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety osób dorosłych w wybrane składniki roślinne.

Sposób użycia: 3 razy dziennie po max. 1 ml (20 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.
Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Składniki:

ekstrakt z ziela głowienki pospolitej (Prunella vulgaris)
ekstrakt z kłącza tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis)
ekstrakt z grzybni Cordyceps sinesis
ekstrakt z korzenia urzetu barwierskiego (Isatis tinctoria)
ekstrakt z liści Andrographis  paniculata
ekstrakt z korzenia Sophora flavescens
ekstrakt z owocu forsycji zwisłej (Forsythia suspensa)
ekstrakt z ziela bylicy rocznej (Artemisia annua)
ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)
olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus)
olejek arcydzięglowy (Angelica archangelica)
olejek z kurkumy (Curcuma longa)

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Czas realizacji zamowienia ok 3 dni.
Produktu nie wysyłamy w piątki

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 2,5-3 miesięcy od daty produkcji.
Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka) 

Rodzaje wirusów: 

Herpeswirusy pasożytują na zwierzętach, a więc również na człowieku – 8 spośród nich wywołuje choroby u człowieka. Wyróżania się następujące rodzaje wirusów z tej grupy:

 • Simplexvirus (wirusy opryszczki pospolitej)
 • Human herpesvirus 1 (HHV-1), ludzki herpeswirus typu 1, - wirus opryszczki pospolitej typu 1,
 • Human herpesvirus 2 (HHV-2), ludzki herpeswirus typu 2- wirus opryszczki pospolitej typu 2, herpeswirus typu 2
 • Human herpesvirus 3 (HHV-3), ludzki herpeswirus typu 3, wirus ospy wietrznej-półpaśca
 • Human herpesvirus 5 (HHV-5), ludzki herpesvirus typu 5, zwyczajowo wirus cytomegalii, cytomegalowirus (CMV, HCMV)
 • Human herpesvirus 6 (HHV-6), ludzki herpeswirus typu 6, zwyczajowo Wirus rumienia nagłego
 • Human herpesvirus 7 (HHV-7), ludzki herpeswirus typu 7
 • Human herpesvirus 4 (HHV-4), ludzki herpesvirus typu 4, zwyczajowo wirus Epsteina-Barr (EBV)
 • Human herpesvirus 8 (HHV-8), ludzki herpesvirus typu 8, zwyczajowo Wirus mięsaka Kaposiego (KSHV)

Flawiwirusy (Flaviviridae) – rodzina wirusów RNA przenoszona głównie przez stawonogi.

Flawiwirus jest rodzajem wirusów z rodziny Flaviviridae. Rodzaj ten obejmuje wirus Zachodniego Nilu, wirus dengi, wirus kleszczowego zapalenia mózgu, wirus żółtej gorączki, wirus Zika i kilka innych wirusów, które mogą prowadzić do zapalenia mózgu. Nazwa pochodzi od wirusa żółtej gorączki, który jest gatunkiem typowym dla rodzaju; słowo flavus oznacza żółty po łacinie.

Enterowirusy – rodzaj wirusów wywołujących choroby u ssaków, w tym także u ludzi. Enterowirusy są najczęstszym czynnikiem sprawczym aseptycznego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych, którego przebieg może zagrażać życiu u noworodków i osób z immunosupresją.

Enterowirusy to grupa wirusów, do których zalicza się wirusy Coxsackie A, Coxsackie B, wirusy ECHO, wirusy wywołujące chorobę Heinego i Medina, wirusy odpowiedzialne za wirusowe zapalenie wątroby typu A (tzw. żółtaczkę pokarmową, WZW A), sa tez odpowiedzialne  za tzw. grypę „bostonka”

 

Do rodzaju enterovirus zaliczają się trzynaście gatunków:

 • enterowirus A (dawniej ludzki enterowirus A)
 • enterowirus B (dawniej ludzki enterowirus B)
 • enterowirus C (dawniej ludzki enterowirus C)
 • enterowirus D (dawniej ludzki enterowirus C)
 • enterowirus E (dawniej enterowirus A bydła)
 • enterowirus F (dawniej enterowirus B bydła)
 • enterowirus G (dawniej świński enterowirus B)
 • enterowirus H (dawniej małpi enterowirus A)
 • enterowirus I
 • enterowirus J
 • rinowirus A
 • rinowirus B
 • rinowirus C

Retrowirusy (Retroviridae) – rodzina wirusów RNA (których materiał genetyczny zawarty jest w kwasie rybonukleinowym), które przeprowadzają proces odwrotnej transkrypcji.

Retrowirusy wywołują wiele chorób, w tym AIDS i niektóre nowotwory. Genom retrowirusa zawiera dwie identyczne kopie jednoniciowego RNA i koduje odwrotną transkryptazę (inaczej rewertazę), która ma zdolność przepisywania informacji z RNA na DNA.

Retrowirusy są szeroko rozpowszechnionymi czynnikami zakaźnymi kręgowców, wywołującymi choroby nowotworowe tkanek pochodzenia mezodermalnego (białaczki, chłoniaki, mięsaki) i nabłonkowego (np. rak sutka, nerek, wątroby), niedobory immunologiczne, choroby autoagresyjne; niektóre (Spumaretrovoris) mogą powodować zakażenia bezobjawowe;

Najdokładniej poznanym retrowirusem jest wirus HIV


Konieczna jest:
odpowiednio prowadzona dieta,
zdrowy tryb życia,
odpowiednio prowadzona detoksykacja* organizmu.

Zioła liposomalne Jana Oruby — naturalny skład

Tym, co wyróżnia zioła liposomalne Jana Oruby, jest przede wszystkim naturalny skład. Każdy składnik został poddany dokładnej selekcji tak, aby dostarczyć klientowi najlepszej jakości produkt. Ponadto, dzięki zastosowaniu wegańskiej formuły, jest on całkowicie bezpieczny dla środowiska, co z pewnością zadowoli wymagających klientów. Takie składniki, jak ekstrakt z ziela głowienki pospolitej, kłącza tarczycy czy grzybni Cordyceps sprawiają, że klient otrzymuje naturalne wsparcie dla organizmu.

Co bardzo ważne, produkt ten jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Nie zawiera on alkoholu, cukrów ani jodu. Oznacza to więc, że może stosować go każdy, kto chce poprawić stan swojego organizmu. Zioła Jana Oruby to przede wszystkim naturalny skład, który stanowi najlepsze wsparcie dla organizmu. Liposomy zawarte w tym preparacie odznaczają się niezwykle dużą wytrzymałością i niską przepuszczalnością czynników zewnętrznych, co doskonale chroni organizm przed bakteriami, wirusami i innymi czynnikami chorobotwórczymi.

Nanowir — najlepsze wsparcie dla organizmu

Dlaczego warto sięgnąć po nanowir? Przede wszystkim ten preparat to najlepszy sposób na to, aby zaktywizować organizm do walki z czynnikami chorobotwórczymi, takimi jak bakterie czy wirusy. Dzięki temu organizm będzie lepiej radził sobie z niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Co równie ważne, liposomalne systemy dostarczania związków ziołowych w doskonały sposób chronią molekuły substancji aktywnych przed rozpadem. Dzięki temu możliwe jest dużo szybsze ich absorbowanie, co w doskonały sposób poprawia biodostępność oraz skuteczność organizmu w zwalczaniu czynników chorobotwórczych. Zioła liposomalne Jana Oruby, dostępne w formie zawiesiny, to zdecydowanie najlepszy sposób na zwiększenie odporności organizmu. Warto sięgać po nie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to organizm jest dużo bardziej narażony na działanie czynników chorobotwórczych.

Nanowir — opinie

Niewiele jest tak skutecznych środków, jak zioła liposomalne Jana Oruby. Opinie zadowolonych użytkowników tylko to potwierdzają. Zwracają oni uwagę zwłaszcza na naturalny, wyselekcjonowany skład oraz niezwykle skuteczne działanie w zwalczaniu wszelkiego rodzaju wirusów. Co równie ważne, najwyższa jakość ziół liposomalnych Jana Oruby idzie w parze z niezwykle konkurencyjną i korzystną ceną, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji dotyczących problematyki chorób odkleszczowych uzyskać można na blogu fitoterapeuty Pana Jana Oruby: https://fitoterapeuta.wordpress.com/

 

DETOKSYKACJA:

 1. Picie 6-10 szklanek wody dziennie. Nie możemy tego punktu ani pominąć, ani zastąpić innymi płynami. 
 2. wspomaganie się naturalnymi preparatami: chlorella, odwar z korzenia mniszka, odwar z sarsaparilli oraz np. preparat LIV52 na detoks wątroby.
 3. Ruch – w miarę możliwości, będzie się on różnił w zależności od stanu mobilności chorego. Ruch czy ćwiczenia fizyczne nie mogą być obciążające. Zalecany jest 45 minutowy spacer w tempie, które wywoła u nas efekt pocenia się.
 4. korzystanie z sauny FIR. Im więcej się pocimy, tym więcej toksyn pozbywamy się z ciała. Oczywiście może to nie być najlepsza opcja dla wszystkich i należy skonsultować się z lekarzem. Jednak dla wielu z nas pocenie się jest ważną częścią naszego powrotu do zdrowia.
 5.  Drenaż – wsparcie wątroby i woreczka żółciowego. Ten najbardziej obciążony organ wykorzystany w procesie oczyszczania, wymaga specjalnej uwagi.
 6. Suche szczotkowanie skóry. To bardzo ważny element detoksykacji.  Szczotkowanie pobudza do wzmożonej pracy układ limfatyczny, który odpowiada za usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. 
 7. Używanie absorbentów takich jak zeolit , betonot, chlorella, enterożel i innych
 8. Kąpiel detoksykacyjna raz na tydzień – składa się ona z 4 filiżanek soli Epsom, 1 butelki 3% nadtlenku wodoru i 2 łyżek zmielonego imbiru (niektórzy ludzie lubią wkładać imbir w skarpetę). Kąpiel powinna trwać 20-30 minut.
 9. Wsparcie jelit przez zażywanie probiotyków 
 10. Manualny drenaż limfatyczny, technika Bowena czy jonowa kąpiel nóg
 11. Chelatacja

 

Producent:

Akademia Boreliozy sp. z o.o.

63-460 Nowe Skalmierzyce

ul. Kaliska 22

Napisz opinię
B&M NANOWIR - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

B&M NANOWIR - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 • Formuła liposomalna fitoterapeuty Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych
SUGEROWANA CENA KATALOGOWA: 199 zł/opakowanie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179 zł/ opakowanie

6 innych produktów w tej samej kategorii: