Olej z Dzikiego Oregano (Origanum vulgare) SOLGAR Zobacz większe

*Olej z Dzikiego Oregano (Origanum vulgare) SOLGAR

Ocena 
mpn3063

84,00zł brutto


Olej z Oregano - Główne składniki oregano to: olejki lotne (tymol i karwakol). Ponadto występują w nim gorycze, garbniki i kwas rozmarynowy. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Olejek z oregano - suplement diety
tradycyjnie stosuje się w celu poprawy trawienia, funkcjonowania układu oddechowego i immunologicznego oraz ze względu na jego właściwości antyoksydacyjne. Zawiera związki fenolowe, karwa­krol i tymol, które zdaniem naukowców odpowiadają za korzystne właści­wości oregano. 
 
Oregano ma silne właściwości antyoksydacyjne i w jednym z badań stwierdzono nawet, że jest 42 razy bardziej aktywne niż jabłka. Wynika to z synergistycznego działania związków fenolowych, a w szczególności kwasu rozmarynowego, który również odpowiada za właściwości antyoksyda­cyjne rozmarynu. Inne naturalne składniki olejku z oregano to między in­nymi triterpenoidy, takie jak kwas oleanolowy, sterole, beta-karoten i wi­tamina C.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w olejek z oregano w celu poprawy trawienia  oraz funkcjonowania układu oddechowego i immunologicznego.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie.
 
Składniki: mieszanka dzikiego oregano ( nie mniej niż 70% karwakrolu i maksymalnie 6% tymolu). Zawiera oliwe z oliwek "Extra Virgin", olejek z dzikiego oregano (olejek lotny). Otoczka kapsułki (żelatyna, glicerol).
 
1 kapsułka zawiera: substancje czynne: mieszanka dzikiego oregano 175mg, zawiera: standaryzowany olejek z oregano (olejek lotny; nie mniej niż 70% karwakrolu i maksymalnie 6% tymolu) 17,5mg;
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (15-30°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Informacja alergiczna: produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.
 
Producent:
Solgar inc.,
Leonia,
N.J.
 
Dystrybutor w Polsce:
Solgar Polska Sp.z.o.o.
ul. Skoroszewska 12, 
02-495 Warszawa.

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 60 dni

 

 

 

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
*Olej z Dzikiego Oregano (Origanum vulgare) SOLGAR

*Olej z Dzikiego Oregano (Origanum vulgare) SOLGAR

Olej z Oregano - Główne składniki oregano to: olejki lotne (tymol i karwakol). Ponadto występują w nim gorycze, garbniki i kwas rozmarynowy. 

6 innych produktów w tej samej kategorii: