Nowy Meridian Bajkalina 60 Kaps. tarczyca bajkalska Zobacz większe

Meridian Bajkalina 60 Kaps. tarczyca bajkalska

Ocena 

5906489288760

mpn59064892887603892

35,90zł brutto

Surowcem leczniczym są korzenie, z których sporządza się napar. Korzenie po wykopaniu rozdrabnia się je i suszy. Liście są rzadziej używane– napar z nich działa nasennie i uspokajająco. Bajkalinę stosowano w starożytnej medycynie Dalekiego Wschodu

Więcej szczegółów

Udostępnij

Tarczyca bajkalska jest rośliną, którą ludzkość zna i wykorzystuje w medycynie już od tysiącleci. Jej miejscem pochodzenia jest Daleki Wschód, a konkretniej Syberia, Chiny, Mongolia, nawet Japonia. W miejscach tych od dawna wytwarzano z bajkaliny wyciągi, syropy, napary i nalewki. Najważniejszą grupą aktywną są w przypadku tarczycy bajkalskiej związki fenolowe, czyli flawonoidy, glikozydy irydoidowe, diterpeny i glikozydy fenetylowe.

Meridian Bajkalina 60 kapsułek


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

3 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Dystrybutor

„MERIDIAN”, 05-600 Grójec,

Kraj pochodzenia surowca: Chiny.

Informacja alergiczna: produkt nie zawiera glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, drożdży, skorupiaków, pszenicy, soi.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: