Aliness Betaine HCL, Pepsyna 650 / 150 mg - 100 kapsułek Zobacz większe

Aliness Betaine HCL, Pepsyna 650 / 150 mg - 100 kapsułek

Ocena 
mpn3688

49,90zł brutto

Kapsułki Aliness Betaine HCL Pepsyna 650/150mg wspierają procesy trawienne. Pepsyna to enzym proteolityczny odpowiedzialny za rozkład białek, a betaina to składnik działający w żołądku w sposób zbliżony do kwasu solnego.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Suplement diety aliness Betaine HCL Pepsine 650/150 w kapsułkach to preparat zawierający w swoim składzie chlorowodorek betainy w ilości 650 mg na kapsułkę. Produkt ten jest polecany wszystkim osobom, które chcą uzupełnić codzienna dietę w powyższą substancje. Opakowanie zawiera 100 tabletek z preparatem.

 

Składniki:
Chlorowodorek Betainy, Pepsyna 1:3000 MDP, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Stosowanie:
1 kapsułka podczas posiłku. Maksymalna dzienna porcja, to 1 kapsułka.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Ważne:
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent:
Medicaline
Ostrówiec 150
05-480 Karczew

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: