Obniżka! B&M NANOBORREL + NANOMYKO - ZESTAW Jana Oruby Zobacz większe

B&M NANOBORREL + NANOMYKO - ZESTAW Jana Oruby

Producent: B&M Research

Ocena 
mpn3637

598,00zł brutto

-154,00zł

752,00zł brutto


  • ZESTAW zioł dedykowanych boreliozie i mykoplazmie -  liposomalne formuły Jana Oruby na bazie preparatów roślinnychSUGEROWANA CENA KATALOGOWA: 752 zł/zestaw
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 598 zł/ zestaw

Więcej szczegółów

Udostępnij

Zestaw skłądający się z 2 produktów:

B&M NANOBORREL 100ml (wspomaganie kuracji boreliozy)

oraz

B&M NANOMYKO 100ml (wspomaganie kuracji mykoplasmy)

Mycoplasma występuje u większości chorych na boreliozę. Jej maleńkie rozmiary tworzą cos na pograniczu wirusa i bakterii jednocześnie. Mimo tak niewieklich rozmiarów, potrafi wywołać chroniczne stany zapalne oraz przenikliwy ból.

Pierwsze symptomy zakażenia to często ból gardła, kaszel, gorączka i ból głowy. Nie występuje natomiast katar, który zazwyczaj pojawia się przy infekcjach wirusowych. Choroba atakuje układ oddechowy stopniowo rozprzestrzeniając się na krtań, oskrzela czy tkankę opłucną

Ludzie z dominującymi infekcjami mykoplazmy mogą cierpieć na dotkliwe migreny. Patogen  podrażnia układ naczyniowy w mózgu, wywołuje zapalne jelit, stwarza problemy z układem oddechowym. Poza płucami i drogami oddechowymi, bakterie  często  pojawiają się także w pęcherzu. Śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego jest częściej przyczyną zakażenia mycoplasmą, niż  bartonellą.

Mycoplasma pneumoniae  może powodować przewlekły niewielki kaszel, który uwidacznie się, gdy chory głęboko oddycha lub śmieje się (odczucie zdyszania), a także może  wysoływać łagodny stan zapalny w płucach. Mycoplasma podrażnia także gardło, powodując  niewielkie stany zapalne. Wnika również głęboko w ciało wpływając na stawy, tkankę łączną i chrząstkę.

Zawartość netto:  2x 100 ml.


Suplement diety. Formuła liposomalna na bazie preparatów roślinnych.
Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety osób dorosłych w wybrane składniki roślinne.


Sposób użycia: 3 razy dziennie po 1 ml (20 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.


Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Czas realizacji zamowienia ok 3 dni.
Produktu nie wysyłamy w piątki

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 2,5-3 miesięcy od daty produkcji.
Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka) ukierunkowanych w problematyce boreliozy i koinfekcji.


Konieczna jest:
odpowiednio prowadzona dieta,
zdrowy tryb życia,
odpowiednio prowadzona detoksykacja* organizmu.


Więcej informacji dotyczących problematyki chorób odkleszczowych uzyskać można na blogu fitoterapeuty Pana Jana Oruby: https://fitoterapeuta.wordpress.com/

Produkty można kupic osobno:

NANOMYKO

nanoborrel

 

Producent:

Akademia Boreliozy sp. z o.o.

63-460 Nowe Skalmierzyce

ul. Kaliska 22

Napisz opinię
B&M NANOBORREL + NANOMYKO - ZESTAW Jana Oruby

B&M NANOBORREL + NANOMYKO - ZESTAW Jana Oruby

  • ZESTAW zioł dedykowanych boreliozie i mykoplazmie -  liposomalne formuły Jana Oruby na bazie preparatów roślinnychSUGEROWANA CENA KATALOGOWA: 752 zł/zestaw
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 598 zł/ zestaw

6 innych produktów w tej samej kategorii: