Promocja NANGA, Mleczko Pszczele, 30kap, 200mg. Zobacz większe

NANGA, Mleczko Pszczele, 30kap, 200mg.

Ocena 
mpn3403

17,90zł brutto

-2,00zł

19,90zł brutto

Mleczko pszczele uważane jest za eliksir młodości. Zawiera około 200 bioaktywnych substancji, które pozytywnie wpływają nie tylko na królową pszczół, ale też na ludzki organizm.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Opis:

Mleczko pszczele to galaretowata wydzielina gruczołów gardzielowych pszczół robotnic. Powstaje u nich między 7 a 14 dniem życia, kiedy karmią one młode larwy pszczół. Większość larw żywi się mleczkiem przez pierwsze trzy dni życia, a potem przechodzi na pokarm miodowo-pyłkowy i staje się robotnicami. Natomiast ta larwa, która ma zostać królową, żywi się mleczkiem przez całe życie, dzięki czemu staje się dużo większa niż pozostałe pszczoły i może żyć nawet kilka lat, podczas gdy zwykłe pszczoły żyją zaledwie do kilku miesięcy. Mleczko pszczele stymuluje ponadto płodność trutni i królowej i umożliwia jej codzienne składanie jaj.Mleczko pszczele uważane jest za eliksir młodości. Zawiera około 200 bioaktywnych substancji, które pozytywnie wpływają nie tylko na królową pszczół, ale też na ludzki organizm. Już w starożytnym Egipcie hodowano pszczoły i bardzo ceniono mleczko pszczele. Podobno faraoni spożywali je, aby wydłużyć życie, a Kleopatra używała go w swoich kosmetykach, aby utrzymać piękną cerę. Starożytni Chińczycy natomiast stosowali mleczko pszczele jako afrodyzjak. Także i współcześnie często sporządza się tam tabletki lub ampułki z mleczkiem

Skład: Mleczko pszczele liofilizowane 100%, standaryzowane na zawartość 5% kwasu 10-HDA.

Zalecana porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Nie stosować przed snem.

Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie zastąpią zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele i pszczoły. Może zachodzić uczulenie krzyżowe. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Suplement diety nie może zastąpić zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Podmiot odpowiedzialny: Nanga Przemysław Figura, ul. Zamkowa 97, 77-400 Złotów

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
NANGA, Mleczko Pszczele, 30kap, 200mg.

NANGA, Mleczko Pszczele, 30kap, 200mg.

Mleczko pszczele uważane jest za eliksir młodości. Zawiera około 200 bioaktywnych substancji, które pozytywnie wpływają nie tylko na królową pszczół, ale też na ludzki organizm.

30 innych produktów w tej samej kategorii: