Kolorex Intimo krem przeciwgrzybiczy z naturalnych składników 30ml.

Ocena 
mpn2717

47,90zł brutto


Kolorex® Intimo działają przeciwgrzybicznie, wspomagając leczenie infekcji grzybami z rodziny Candida.

Osłaniają skórę i śluzówkę przed nieprzyjemnymi następstwami grzybicy, przyspieszają działanie fizjologicznych mechanizmów naprawczych, uśmierzają stany zapalne i  przyśpieszają gojenie mikrourazów powstałych w wyniku infekcji grzybiczej. 

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Kolorex® Intimo Tuba 30ml

Wskazania:

Wspomagająco na koniec lub w trakcie leczenia grzybic skóry i śluzówki okolic intymnych oraz śluzówki wewnętrznej pochwy, powstałych w rezultacie stanu zapalnego grzybami z rodziny Candida i związanymi z nimi bakteriami.

Dla uzyskania lepszego rezultatu stosowania kremu Kolorex® Intimo zaleca się zażywanie razem suplementem diety Kolorex® Kapsułki

Tuba 30ml wyposażona w 6 szt. aplikatorów jednorazowego użytku

Kolorex® Intimo na bazie ekstraktów uzyskanych z występującej w Nowej Zelandii antycznej rośliny o nazwie „horopito” to naturalne wsparcie dla organizmu przeciwko rezultatom drożdżycy okolic intymnych, wspomagający procesy naprawcze nabłonka i przywracający balans mikrobiologiczny śluzówki okolic intymnych.

Działanie:

Składniki Kolorex® Intimo działają przeciwgrzybicznie, wspomagając leczenie infekcji grzybami z rodziny Candida.

Osłaniają skórę i śluzówkę przed nieprzyjemnymi następstwami grzybicy, wspomagają i przyspieszają działanie fizjologicznych mechanizmów naprawczych, uśmierzają drobne stany zapalne i skutecznie przyśpieszają gojenie mikrourazów powstałych w wyniku infekcji grzybiczej.

Działanie ich pomaga przywrócić właściwą równowagę mikrobiologiczną na skórze i śluzówce.

Skład:

woda, alkohol cetylowy, olej z pestek moreli (Prunus armeniaca), olejek z liści drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia), alkohol cetearylowy, alkohol cetearylowy 200E, ekstrakt z liści horopito (Pseudowintera colorata), octan witaminy E, ekstrakt z liści aloesu (Aloe barbarensis), olejek z liści drzewa herbacianego cytrusowego (Leptospermum petersonii), sorbinian potasu, kwas mlekowy.

Opis składników:

Olej z pestek moreli to olej o bardzo dobrych właściwościach nawilżających, odbudowujący uszkodzony nabłonek, przeznaczony do skóry szorstkiej, popękanej i odwodnionej.

Olejek z drzewa herbacianego to znany od wieków środek antyseptyczny, skuteczny w zwalczaniu wielu szczepów bakterii, grzybów i wirusów, w tym szczepów Candida, co zostało udowodnione w dziesiątkach badań naukowych. Ma właściwości łagodzące podrażnienia, wysypki, dermatozy, stany braku równowagi mikrobiologicznej na skórze i śluzówce. Przeciwdziała skutkom otarcia i uszkodzeń nabłonka. Jest bezpieczny w stosowaniu.

Olejek z odmiany cytrynowej drzewa herbacianego (Leptospermum petersonii) pochodzi z odmiany cytrynowej drzewa herbacianego, rosnącej w Australii i południowej Afryce, o lekko cytrynowym zapachu. W badaniach naukowych z 2010 r. udowodniono aktywność tego olejku wobec grzybów Candida albicans i Aspergillus fumigatus.

Kompleks KolorXtractTM, ekstrakt z horopito, archaicznej, żyjącej w czystym środowisku rośliny nowozelandzkiej Pseudowintera colorata ma udowodnione w badaniach naukowych silne właściwości grzybobójcze, szczególnie wobec grzybów z rodziny Candida, wspomaga procesy gojenia się uszkodzeń skóry i nabłonka i przywraca stan równowagi mikrobiologicznej.

Ekstrakt z aloesu, rośliny od wieków uznanej za panaceum na wszelkie dolegliwości wewnętrzne i zewnętrzne od zakażeń drobnoustrojami (w tym grzybem Candida), chorób układu pokarmowego, sercowego itd., po właściwości zmniejszające i gojące stany zapalne, podrażnienia, oparzenia, ranki skóry i śuzówki. Żel z tej rośliny stanowi doskonały roślinny surowiec kosmetyczny, wspomagający procesy naprawcze uszkodzonej skóry i śluzówki.

Kwas mlekowy, znajduje się naturalnie w organizmie ludzkim i pełni wielorakie funkcje. Kwas ten wykorzystywany jest jako surowiec kosmetyczny, gdyż wpływa na produkcję kolagenu, powodując zwiększenie grubości i wzmocnienie skóry właściwej, co jest istotne w likwidowaniu mikrourazów. Działa przeciwbakteryjnie, zapobiega tworzeniu się ognisk zapalnych czyli wyprysków, reguluje odnowę komórkową skóry i nabłonka.

Octan witaminy E jest witaminowym suplementem diety, stosowanym także w produktach dermatologicznych, wpływa ochronnie na skórę i śluzówkę.

Właściwości i wskazania terapeutyczne roślin i ich ekstraktów są podane w celach informacyjnych i nie zastępują konsultacji lekarza lub farmaceuty.

Sposób użycia:

Stosowanie zewnętrzne: na miejsca zaatakowane grzybicą nanieść krem 1 lub 2 razy dziennie na skórę i śluzówkę okolic intymnych po uprzednim ich umyciu.

Stosowanie wewnętrzne: stosować przed udaniem się na spoczynek, po higienie okolic intymnych. Zdjąć nakrętkę z tuby i przykręcić w jej miejsce aplikator. Naciskając na tubę napełnić całkowicie aplikator. Odkręcić aplikator i zakręcić tubę nakrętką. W pozycji leżącej z uniesionymi kolanami wprowadzić aplikator głęboko do pochwy, naciskać tłoczek do samego końca, a następnie wyjąć aplikator.

OSTRZEŻENIE

Nie stosować na skórę w pobliżu oczu.

Ze względu na brak odpowiednio przeprowadzonych badań, nie jest zalecane korzystanie z produktu podczas ciąży i laktacji.

Nie stosować produktu po upłynięciu terminu ważności.

Przez kilka minut po nałożeniu kremu może wystąpić wrażenie ciepła lub lekkie pieczenie. Wynika to z działania substancji aktywnych zawartych w kremie.

Stwierdzono bardzo rzadkie przypadki reakcji alergicznych, które wystąpiły przy stosowaniu kremu Kolorex® Intimo w okolicach genitaliów. W przypadku osób o wrażliwej skórze lub skłonnej do alergii zaleca się wykonanie testu uczuleniowego przed zastosowaniem kremu Kolorex® Intimo poprzez położenie małej ilości kremu na skórę (na przykład na nadgarstku) i odczekanie kilku godzin w celu stwierdzenia, czy pojawia się zaczerwienienie bądź inne poczucie dyskomfortu.

 

 

 

 

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Kolorex Intimo krem przeciwgrzybiczy z naturalnych składników 30ml.

Kolorex Intimo krem przeciwgrzybiczy z naturalnych składników 30ml.

Kolorex® Intimo działają przeciwgrzybicznie, wspomagając leczenie infekcji grzybami z rodziny Candida.

Osłaniają skórę i śluzówkę przed nieprzyjemnymi następstwami grzybicy, przyspieszają działanie fizjologicznych mechanizmów naprawczych, uśmierzają stany zapalne i  przyśpieszają gojenie mikrourazów powstałych w wyniku infekcji grzybiczej. 

 

6 innych produktów w tej samej kategorii: