Swanson AjiPure L-Cysteine (L-Cysteina) 500mg 30 kaps. Zobacz większe

Swanson AjiPure L-Cysteine (L-Cysteina, NAC) 500mg 30 kaps.

Ocena 
mpn2597

32,50zł brutto


 • Silny antyoksydant
 • Prekursor glutationu
 • Japońska jakość odżywki
 • detoksykacja, ochrona wątroby i zaburzenia wątroby,
 • zatrucie metalami ciężkimi,
 • miażdżyca naczyń krwionośnych,
 • antyoksydant.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Silny antyoksydant
Prekursor glutationu
Produkt firmowany przez światowego lidera w produkcji najwyższej jakości aminokwasów Ajinomoto

AJINOMOTO
jest to japońska firma mająca swoje siedziby w wielu krajach świata i zatrudniająca ponad 25.000 ludzi na całym świecie. Jest to jeden z największych producentów składników żywności i substancji na świecie. Ajinomoto było pionierem w produkcji farmaceutycznej jakości i czystości aminokwasów. Głównym odbiorcą firmy są szpitale i kliniki gdzie jakość, czystość, pewność i zaufanie odgrywają decydującą role w ratowaniu ludzi. Ajinomoto szczyci się ponad 350 patentami i jest liderem w produkcji światowej klasy aminokwasów.


AJIPURE to aminokwasy, które produkowane są w procesie fermentacji przy użyciu naturalnych nie zwierzęcych surowców. Potwierdzona czystość aminokwasów wacha się w przedziale 99-100%.

Cysteina zawarta w silnej i skutecznej odżywce Swanson AjiPure L-Cysteina to aminokwaszawierający siarkę i będący ważnym składnikiem odżywczym, zapobiegającym starzeniu się organizmu. Cystyna jest niemiernie ważna dla organizmu, ponieważ charakteryzuje się silnymi właściwościami odtruwającymi organizm. Aminokwasy zawierające siarkę, szczególnie cystyna skutecznie zapobiegają zatrucia miedzią. Cystyna i cysteina mogą zapobiegać działaniu toksycznemu innych metali oraz szczególnie szkodliwych wolnych rodników, powstających w organizmach osób palących papierosy oraz nadużywających alkoholu. Ostatnio wykazano że suplementacja cysteiną może być również ważnym czynnikiem zabezpieczającym przed szkodliwym działaniem promieni rentgenowskich oraz innych rodzajów promieniowania

L-Cysteina jest prekursorem glutationu. Prekursor to substancja, która występuje lub tworzy się w pierwszym stadium reakcji lub procesu a następnie przetwarza się w inna substancję. Glutation to niewielka cząsteczka o zaskakujących właściwościach. Jest tzw. odtrutką dla organizmu, zwiększa ogólną odporność, zapobiega chorobom cywilizacyjnym. Glutation jest to aminokwas złożony z reszt trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny. Niska zawartość glutationu upośledza funkcjonowanie wątroby, a w rezultacie sprzyja kumulacji toksyn w organizmie oraz uszkadzaniu komórek i organów.

Zawartość 1 kapsułki:
AjiPure® L-cysteina 500mg


Skład:
AjiPure® L-cysteina, żelatyna (otoczka kapsułki), mąka ryżowa, stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Sposób użycia:
Jedna kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

AjiPure® znak zastrzeżony przez firmę Ajinomoto


Opakowanie:
30 kapsułek

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Swanson AjiPure L-Cysteine (L-Cysteina, NAC) 500mg 30 kaps.

Swanson AjiPure L-Cysteine (L-Cysteina, NAC) 500mg 30 kaps.

 • Silny antyoksydant
 • Prekursor glutationu
 • Japońska jakość odżywki
 • detoksykacja, ochrona wątroby i zaburzenia wątroby,
 • zatrucie metalami ciężkimi,
 • miażdżyca naczyń krwionośnych,
 • antyoksydant.

6 innych produktów w tej samej kategorii: