Argol Rheuma maść rozgrzewająca maść 40g Zobacz większe

Argol Rheuma maść rozgrzewająca maść 40g

Ocena 
mpn171

13,90zł brutto


Maść ARGOL® RHEUMA działa miejscowo przeciwzapalnie i przeciwbólowo, wspomaga krążenie obwodowe, przyczynia się do rozluźnienia napięcia mięśni i zwiększenia ruchomości stawów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Receptura maści ARGOL® Rheuma wywodzi się ze składu jednego z najstarszych, złożonych, europejskich produktów leczniczych tzw. Esencji Karmelitańskiej z 1611 r. i zawiera wszystkie składniki wchodzące w skład tego historycznego leku.

Maść jest preparatem złożonym i zawiera w swoim składzie 10 olejków eterycznych. Największy udział posiadają olejki rozmarynowy i kajeputowy wykazujące działanie przeciwzapalne i rozkurczające. Skojarzenie licznych substancji biologicznie czynnych zawartych w olejkach wzmacnia działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne maści.

Po zastosowaniu preparat wywołuje efekt chłodzenia ze względu na zawartość mentolu. Mentol zmniejsza wrażliwość nerwów czuciowych wywołując efekt przeciwbólowy i chłodzący. Po ustąpieniu efektu chłodzenia preparat działa łagodnie rozgrzewająco. Rozgrzanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepsze ukrwienie bolącego miejsca. Poprawa ukrwienia powoduje, że szybciej ustępuje stan zapalny, zmniejszają się dolegliwości bólowe, zmniejsza się napięcie mięśni i zwiększa się ruchomość stawów.

Skład:
Naturalne olejki eteryczne z roślin leczniczych:     
olejek kajuputowy
olejek goździkowy
olejek z osnówki muszkatołowca
olejek cytrynowy
olejek z kolendry siewnej
olejek miętowy
olejek rozmarynowy
olejek cynamonowy
olejek tymiankowy
olejek z melisy
mentol

Działanie:
Argol Rheuma, to preparat w skład którego wchodzą lecznicze, naturalne olejki eteryczne z roślin, które bardzo łatwo przenikają przez skórę do miejsc dotkniętych bólem. W początkowej fazie aplikacji maść wywołuje łagodne działanie chłodzące, a w końcowej fazie łagodnie rozgrzewające. Sprzyja to zmniejszeniu stanu zapalnego i przeciwdziała napięciu mięśni. Składniki czynne zawarte w Argol Rheuma, pobudzają krążenie obwodowe krwi i wraz z nią przedostają się do tkanek zaatakowanych chorobą. Argol Rheuma Maść, zawiera w swoim skaldzie także mentol działający na zakończenie nerwów czuciowych przynosząc ulgę i odprężenie obolałym miejscom. Maść z powodzeniem może być stosowana przy schorzeniach stawów i mięśni wraz ze wszystkimi rodzajami reumatyzmu, a także w stanach pourazowych kończyn i w nerwobólach.

Zastosowanie:
Argol Rheuma Maść działa wspomagająco w bólach stawowych i mięśniowych.

Sposób użycia:
Zewnętrznie. Pasek długości 3-5 cm wcierać w bolące miejsce aż do wchłonięcia. Stosować 2-3 razy dziennie. Nie stosować u dzieci do 6 roku życia. Nie stosować na oparzenia, otwarte rany, ostre stany zapalne skóry, błony śluzowe oraz w okolicy oczu.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Argol Rheuma maść rozgrzewająca maść 40g

Argol Rheuma maść rozgrzewająca maść 40g

Maść ARGOL® RHEUMA działa miejscowo przeciwzapalnie i przeciwbólowo, wspomaga krążenie obwodowe, przyczynia się do rozluźnienia napięcia mięśni i zwiększenia ruchomości stawów.

5 innych produktów w tej samej kategorii: