DEZODORANT Atomus z Nanosrebrem dla mężczyzn Zobacz większe

DEZODORANT Atomus z Nanosrebrem dla mężczyzn

Producent: VINSVIN

Ocena 
mpn201

12,90zł brutto


Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami. Przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu potu są bakterie znajdujące się na skórze pod pachami. 

Więcej szczegółów

Udostępnij

Antyperspirant do opanowania nadmiernego pocenia się pod pachami. Przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu potu są bakterie znajdujące się na skórze pod pachami. 

Dzięki innowacyjnej formule opartej na nanocząsteczkach srebra o działaniu antybakteryjnym, dezodorant w kulce ATOMUS skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Ponadto antyperspiracyjne działanie nanocząsteczek srebra zapewnia skuteczną, 24 godzinną ochronę przed nadmiernym poceniem się. Atomus dezodorant w kulce doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniu. 

Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających.Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających i drażniących także po depilacji. Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych i mikrobiologicznych. 

W trosce o dobro naszych klientów oraz w związku z tym, iż pH kobiet różni się od pH mężczyzn, opracowano dwie formuły dezodorantu w kulce Atomus: 

Atomus z nanosrebrem dla kobiet
Atomus z nanosrebrem dla mężczyzn 

WSKAZANIA I ZALECENIA 

Polecany do codziennej pielęgnacji okolic pod pachami, skłonnych do nadmiernej potliwości.

WŁAŚCIWOŚCI 

skutecznie zapobiega powstawaniu potu
działa antybakteryjne
łagodzi stany zapalne skóry
pomaga zachować
naturalne pH
nie podrażnia i nie uczula
pozostawia skórę czystą i zdrową
tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną
zapewnia utrzymanie higieny okolic pod pachami
nie pozostawia śladów na ubraniach 

Napisz opinię

6 innych produktów w tej samej kategorii: