SWANSON KUDZU 500MG 60KAP. Zobacz większe

SWANSON KUDZU 500MG 60KAP.

Ocena 
mpn1532

21,90zł brutto

 • Wspiera funkcje trawienne
 • Wspiera w sytuacjach stresowych
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu
 • Odczyn zasadowy

Więcej szczegółów

Udostępnij

 • Wspiera funkcje trawienne
 • Wspiera w sytuacjach stresowych
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu
 • Odczyn zasadowy

Kudzu jest rośliną leczniczą znaną w tradycji chińskiej  medycyny od tysięcy lat.

Wartość odżywcza1 kapsułka2 kapsułki% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA
Kudzu korzeń (Pueraria lobata)
500mg1000mg

Skład: Kudzu, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca).

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacje dodatkowe:

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest kudzu. Czy to chemiczny preparat, który pozwala szybko schudnąć? Czy to kolejna odmiana medialnego szału, który powoduje, że klienci zaczynają wierzyć w sukces i bez wahania sięgają po portfel wydając swoje ostatnie oszczędności? Czy to może nowy preparat o cudownym działaniu, który sprawia, że wszystko wydaje się nam różowe? Żadna z tych sugestii nie jest prawdziwa.

 

Kudzu samo w sobie jest rośliną. Z taką nazwą możemy spotkać się w Ameryce lub Azji. Tam występuje ona pod nazwą Vine Pueraria Lobata. W Polsce kudzu spotkamy tylko jako preparat. Wykorzystuje się nie całą roślinę, a jej korzeń. Czym więc jest korzeń kudzu, który zyskuje popularność i uznanie coraz większej rzeszy klientów? Spieszymy z wyjaśnieniem. Zapewne nazwy pueraria lobata, pueraryna, daidzyna lub daidzeina niczego nam nie mówią. To skład, którym cechuje się korzeń kudzu.

 

Specjaliści potwierdzają, że preparaty z korzenia azjatyckiej i amerykańskiej rośliny wpływają zadziwiająco dobrze na ludzki organizm. Kudzu pozwala zmniejszyć stres, spojrzeć inaczej na rzeczywistość, uspokoić się, a co najważniejsze – składniki łagodzą chęć na papierosa lub na skorzystanie z innych używek, które mogą zatruwać nasze życie i powodować niewspółmierne problemy z naszym zdrowiem. Ponadto korzeń kudzu świetnie wpływa na układ trawienny. Regulacja apetytu, wspomaganie trawienia lub ogólne oczyszczenie ciała z najróżniejszych toksyn. Dzięki rozszerzonym i bardzo przydatnym specyfikacjom korzeń kudzu jest wykorzystywany przez wielu ludzi w ich codziennych udrękach.

 

Zmniejszenie stresu? Proces odchudzania? Chęć pozbycia się uporczywego nałogu alkoholowego lub nikotynowego? Bez kudzu może się nie udać. Zażywają preparat w wygodnych kapsułkach zwiększamy szanse na sukces. Dlatego nie powinno się rezygnować z takich pomocy. Gdy silna wola, motywacja znajomych lub porady lekarskie zawodzą – trzeba sięgnąć do bardziej drastycznych metod, czyli do naturalnych preparatów na bazie kudzu.

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
SWANSON KUDZU 500MG 60KAP.

SWANSON KUDZU 500MG 60KAP.

 • Wspiera funkcje trawienne
 • Wspiera w sytuacjach stresowych
 • Wspomaga oczyszczanie organizmu
 • Odczyn zasadowy

30 innych produktów w tej samej kategorii: