SWANSON BROMELINA 100MG 100TAB Zobacz większe

SWANSON BROMELINA 100MG 100TAB

Ocena 
mpn1498

32,00zł brutto

Bromelina to naturalny enzym trawienny pozyskany z ananasa, który poprawia efektywność trawienia pokarmu. Pomaga strawić białko, może również pomagać w rozpuszczaniu skrzepów krwi i być przydatna w leczeniu choroby wieńcowej serca. Pomaga zwalczać przekrwienie zatok, infekcje przewodu moczowego, intensyfikuje działanie antybiotyków.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Swanson Bromelina 100mg - (100 tab)

  • Enzym pozyskany z ananasa

Bromelina to naturalny enzym trawienny pozyskany z ananasa, który poprawia efektywność trawienia pokarmu. Uczestniczy w rozkładzie białek do aminokwasów.    

Naturalny enzym pozyskany z ananasa   

Efektywniejsze trawienie pokarmów    Pomaga trawić białka

Wartości odżywcze:

1 tabletka
Bromelina 240GDU (Gelatin Digesting Units / Jednostki trawienia żelatyny)100mg

Składniki:

Bromelina, nośnik: węglan wapnia, substancja stabilizująca: guma akacjowa, maltodekstryna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemian magnezu i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

Jedna tabletka 1-2 razy dziennie od razu przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Termin waznosci: 31.06.2020

Informacje dodatkowe: Bromelina – co to jest? Bromelina jest to enzym rozkładający i ścinający białko, którego obecność ułatwia trawienie. Hamuje powstawanie substancji, które wywołują ból i stany zapalne, ale także wspomaga tworzenie prostaglandyn o właściwościach przeciwzapalnych. Organizm wytwarza bromelinę samoistnie, jednak warto uzupełniać jej poziom naturalnymi suplementami diety.  

Bromelina – rola w organizmie Bromelina ma silne właściwości przeciwzapalne, dlatego jest polecana we wszelkich urazach sportowych. Wspomaga gojenie się ran, dlatego warto ją stosować po różnych zabiegach chirurgicznych.   Może działać w żołądku i jelicie grubym, więc skutecznie poprawia procesy trawienne. Reguluje przemianę materii, a więc poleca się ją osobom z nadwagą. Pomaga w leczeniu różnych dysfunkcji układu pokarmowego.   Jest skuteczna w leczeniu stanów zapalnych nosa, przekrwienia i zapalenia zatok.

Szczególnie pozytywnie wpływa na układ oddechowy u dzieci.   Dobrze leczy zapalenie żył, usuwając z nich zakrzepy krwi, na które są narażone osoby pracujące na siedząco lub leżące w wyniku choroby. Zastępuje syntetyczne środki przeciwzapalne, które powodują uszkodzenia w organizmie.   Jest skuteczna w leczeniu choroby wieńcowej serca.   Zwiększa intensywność działania antybiotyków, dzięki czemu skraca się czas ich przyjmowania.  

Bromelina łagodzi infekcje dróg moczowych.   Bromelina jest szczególnie polecana osobom, które mają problemy z nawracającymi zapaleniami różnych narządów. Poprawia pracę układu krążenia, wzmacniając żyły i rozpuszczając skrzepy krwi. Wspomaganie gojenia się ran przez Bromelinę jest bardzo istotne dla osób po różnych urazach sportowych i zabiegach chirurgicznych

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: