Krople miętowe 35 g Zobacz większe

Krople miętowe 35 g

Producent: AFLOFARM

Ocena 
mpn1282

6,00zł brutto


Działają rozkurczowo i przeciwbólowo, a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie.

Więcej szczegółów

Udostępnij

 Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Krople Miętowe 

Krople Miętowe to preparat, który stymuluje funkcję wydzielniczą w układzie trawiennym, żołądku i dwunastnicy. Pobudza apetyt i rozkurcza mięśnie wyściełające jelita i drogi żółciowe.

POJEMNOŚĆ: 35 g

DZIAŁANIE:

Preparat działa na bazie liści z mięty pieprzowej. Dzięki temu stymuluje funkcję wydzielniczą organów układu trawiennego, żołądka i dwunastnicy. Preparat zwiększa apetyt i działa rozkurczająco wobec mięśni wyściełających jelita i drogi żółciowe. Te właściwości kropli odpowiadają za łagodzenie dolegliwości trawiennych.

WSKAZANIA:

Zaleca się przyjmowanie preparatu w przypadku niewielkich dolegliwości trawiennych (niestrawności, wzdęć i stanów skurczowych w obrębie jelit).

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować 30-35 kropli po rozpuszczeniu w ¼ szklanki wody x 3/24h.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

SKŁAD:

100 g zawiera: nalewka z mięty pieprzowej - 100 g(w tym olejku z mięty pieprzowej nie mniej niż 5%). Produkt zawiera 80%-85% (v/v) etanolu.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • uczulenie na składniki preparatu
  • schorzenia dróg żółciowych
  • schorzenia wątroby
  • refluks żołądkowo-jelitowy
  • wiek poniżej 7 roku życia

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Napisz opinię
Krople miętowe 35 g

Krople miętowe 35 g

Działają rozkurczowo i przeciwbólowo, a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie.

6 innych produktów w tej samej kategorii: