Lista produktów producenta: ASA

Suplementy diety


Dobre zdrowie nie jest dziełem przypadku. Sam masz na nie największy wpływ. Chcąc być długo zdrowym musisz dbać o siebie, zdrowo się odżywiać i zażywać ruchu. Niestety współczesny styl życia i ciągły brak czasu sprawiają, że coraz częściej sięgamy po wysoko przetworzoną żywność, którą łatwo jest przyrządzić, lecz pozbawioną wielu niezbędnych składników odżywczych, koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.


W związku z tym koniecznym staje się uzupełnianie diety o brakujące lub Suplementy diety w niewystarczającej ilości witaminy, minerały, probiotyki, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (NNKT omega-3), oraz inne substancje pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, które pozwolą Ci długo pozostać w dobrej formie.


W trosce o Twoje zdrowie ASA projektuje i wytwarza preparaty najwyższej jakości, skuteczne w oparciu o standaryzowane surowce, których źródłem jest Natura. W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i najwyższe, światowe standardy. Nasze preparaty mają za zadanie poprawić komfort Twojego życia i Twoje zdrowie. Znajdziesz je w dobrych aptekach na terenie całego kraju.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów