Lista produktów producenta: Saryane

Saryane to firma, o której wiadomo stosunkowo niewiele. Wynika to z faktu, że pełnię swojej uwagi poświęciła na promowaniu swoich produktów, nie zaś samej siebie. Jako marka tym samym jest znana głównie z mydeł z Aleppo - głównego produktu, jaki posiada w swej ofercie.


Saryane jest francuską firmą, która zajmuje się głównie importem i dystrybucją oryginalnego syryjskiego mydła z Aleppo. Nie jest tym samym producentem w pełnym tego słowa znaczeniu, bowiem nie korzysta z własnych fabryk i nie opiera się na własnych recepturach. Nie posiada również laboratoriów, w których byłyby poszukiwane nowe metody wytwarzania naturalnych kosmetyków. Zamiast tego Saryane oddaje hołd zdobyczom minionych wieków. Najlepszym na to przykładem jest fakt, że mydło z Aleppo, które jest bazowym produktem firmy, opiera się na recepturze sprzed 2000 lat.


Mydła Aleppo, znajdujące się w ofercie Saryane, to naturalne, certyfikowane i przede wszystkim autentyczne mydła. Ich produkcja od początku do końca opiera się na własnoręcznym wytwarzaniu mydła. Oznacza to, że mydło roślinne ma nieregularne kontury, będące wynikiem ręcznego cięcia. Jest sprzedawane w kostkach, zgodnie z tradycją. Jego roślinny, w pełni naturalny skład jest zbawienny nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla każdego rodzaju skóry. Oczyszcza, nawilża i czyści - to nie wszystkie zalety mydła z Aleppo. Jego zapach, nieco korzenny, by nie rzec - błotny, jest wizytówką oryginalnych produktów importowanych z Syrii.


W ofercie Saryane znajdują się wyłącznie oryginalne produkty. Każdorazowo jest to mydło 200 g, jednak o różnej zawartości olejku laurowego (Laurel Fruit Oil), mianowicie 5%, 12%, 20% oraz 55%. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także przeznaczenia można dobrać mydło idealne dla siebie.


Mydło z Aleppo ma jeszcze jedną charakterystyczną właściwość, mianowicie może być stosowane do codziennej pielęgnacji całego ciała, w tym do mycia twarzy i włosów. Mydło o niskiej zawartości oleju (20%) jest odpowiednie do zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy rodzaj mydła z Aleppo natomiast jest bardzo miękki, dzięki czemu codzienna toaleta z nimi jest bardzo przyjemna.


W ofercie firmy Saryane znajdują się nie tylko mydła z Aleppo. Dystrybutor oferuje również myjki do kąpieli, mydło Alep w płynie, a także naturalne dezodoranty, które chronią przed nieprzyjemnym zapachem, a przy tym nie brudzą ubrań i nie powodują zatykania porów skóry. Dzięki temu codzienna higiena zostaje zachowana, a skóra może czerpać z dobrodziejstw natury.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów