Lista produktów producenta: Fit Comfort

Fit Comfort

Fitcomfort to polska firma, działająca od 2015 roku. Powstała z pasji i pragnienia stworzenia kosmetyków najwyższej jakości, skutecznych i dopasowanych do różnych potrzeb. 


Wiemy, że mniej znaczy więcej, dlatego dużą część naszej oferty stanowią oleje, hydrolaty, kwas hialuronowy – siła tkwi w prostocie i możliwości samodzielnego doboru poszczególnych elementów pielęgnacji. Sama nazwa nie świadczy o surowcu, dlatego wciąż poszukujemy produktów i dostawców, spełniających nasze wysokie wymagania. Nie chcemy konkurować ceną – wiemy, że jakość zawsze obroni się sama.


Systematycznie poszerzamy też naszą gamę kosmetyków, w których łączymy synergiczne działanie wielu roślin i skutecznych, przyjemnych w stosowaniu form. Wierzymy, że dzięki współpracy najnowszych osiągnięć nauki i tradycyjnej wiedzy zielarskiej można stworzyć produkty, o jakich marzy każda skóra.


Stosowanie kosmetyków ma być przyjemnym momentem dnia, chwilą oderwania od rzeczywistości i zadbania o siebie – każdego dnia robimy wszystko, aby nasze kosmetyki idealnie sprawdzały się w tej wymagającej roli.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów