CELADRIN® 525 mg SOLGAR Zobacz większe

CELADRIN® 525 mg SOLGAR

Producent: SOLGAR

Ocena 
mpn52

130,00zł brutto


  • CELADRIN® 525 mg
  • CELADRIN® 525 mg
  • Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie
  • Opakowanie: 60 kapsułek
  • Zapewnia kurację: 30 dni

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

 

 

CELADRIN® 525 mg

Firma Solgar, pragnie poinformować o wprowadzeniu na rynek Polski nowego naturalnego suplementu wzmacniającego stawy. Celadrin to opatentowana mieszanka estryfikowanych kwasów tłuszczowych, które zostały poddane procesowi stabilizacji, aby nie wchodziły w reakcję z tlenem. Korzystny wpływ Celadrinu na zdrowie stawów potwierdzono klinicznie. Preparat ten poprawia elastyczność i stan stawów, nie powodując przy tym żadnych znanych skutków ubocznych.

Celadrin przeciwdziała uszkodzeniom stawów oraz wspomaga ich właściwe funkcjonowanie  działając jak smar dla błon komórkowych oraz regenerując płyny amortyzujące kości i stawy, dzięki czemu zwiększa się ich elastyczność i zdolność ruchu.

Dbanie o stawy do kwestia, która dotyczy różnych grup społecznych, od sportowców i miłośników sportu po coraz liczniejszą społeczność osób starszych, które pragną zachować elastyczność i zdolność poruszania się.

Celadrin® 525 mg jest w całości naturalną, prawnie zastrzeżoną mieszanką ośmiu estrów cetylowych kwasów tłuszczowych. Zawiera ona między innymi kwas oleomirystynowy (czyli mirystoleinian cetylu), kwas mirystynowy i kwas oleinowy. Stwierdzono naukowo, że Celadrin® poprawia stan stawów dzięki zapewnieniu smarowaniu błon komórkowych.

Preparat Celadrin®, który zawiera różne kwasy tłuszczowe, może przenikać przez błony komórkowe, dzięki czemu poprawia stan oraz integralność błon oraz przesyłanie sygnałów pomiędzy komórkami. Są to czynniki, które mają szczególne znaczenie dla zdrowia stawów.

 

 

Skład:

2 kapsułki zawiera:

Kompleks kwasów tłuszczowych Celadrin®1050 mg

(Estryfikowane kwasy tłuszczowe, 780 mg)

Naturalne Substancje pomocnicze:

 olej z krokosza barwierskiego

 oliwa z oliwek

Barwnik: karmel

Otoczka kapsułki żelowej: żelatyna, glicerol, woda.

 

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

 

 

Napisz opinię

6 innych produktów w tej samej kategorii: