Nowy Olej z Czarnuszki 60 kaps. Oleofarm Zobacz większe

Olej z Czarnuszki 60 kaps. Oleofarm

Ocena 
mpn4012

28,00zł brutto

Oleovitum Czarnuszka to preparat zawierający olej z czarnuszki i witaminę A. Olej z czarnuszki charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. 

Więcej szczegółów

Udostępnij

Oleovitum Czarnuszka to preparat zawierający olej z czarnuszki i witaminę A. Olej z czarnuszki charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. Kwasem tłuszczowym z rodziny omega-6 jest kwas linolowy (LA), który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 10 g LA dziennie. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Witamina A pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz pomaga zachować zdrową skórę. Preparat występuje w formie kapsułek Liquid Pretect Caps - jest to innowacyjna technologia napełniania i zamykania kapsułki gwarantująca ochronę zawartych w niej cennych dla organizmu składników, takich jak Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe omega-6, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich najlepszych cech tradycyjnej kapsułki.

Oleovitum Czarnuszka to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia niedoborów kwasów tłuszczowych oraz witaminy A. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13. roku życia.

Składniki:

Składniki Oleovitum Czarnuszka: olej z nasion czarnuszki siewnej tłoczony na zimno, żelatyna (składnik otoczki), palmitynian retinylu, emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbiotolu (polisorbat 20).

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:

olej z nasion czarnuszki siewnej, w tym:                    1000 mg

nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym:                       842 mg

jednonienasycone kwasy tłuszczowe, z czego:          249 mg

kwas oleinowy (omega-9)                                               234 mg

wielonienasycone kwasy tłuszczowe, z czego:           593 mg

kwas linolowy (omega-6)                                                567 mg

witamina A (ekwiwalent retinolu)                           400 µg (50%*)

* % referencyjnej wartości spożycia

Stosowanie:

Zalecane spożycie Oleovitum Czarnuszka: dzieci od 13. roku życia i dorośli - 1 kapsułka dwa razy dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Opakowanie:

60 kapsułek

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Olej z Czarnuszki 60 kaps. Oleofarm

Olej z Czarnuszki 60 kaps. Oleofarm

Oleovitum Czarnuszka to preparat zawierający olej z czarnuszki i witaminę A. Olej z czarnuszki charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: