NATVITA PESTKA MORELI GORZKIEJ 160G Zobacz większe

NATVITA PESTKA MORELI GORZKIEJ 160G

Ocena 
mpn3734

25,90zł brutto

Jądra pestek moreli dostarczają wiele minerałów, pestki te mają wysoką zawartość między innymi magnezu, potasu, fosforu, żelaza i cynku

Więcej szczegółów

Udostępnij

Suplement Diety.
Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zdrowych zębów. Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów, pomaga w prawidłowej syntezie białka, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.
Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Skład:
100 % Bio jądra pestek moreli (Prunus armeniaca L.). Bardzo mocny, charakterystyczny smak dla pestek moreli.
Uwaga - zawierają kwas pruski


Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu (% RWS*):

Wartość energetyczna: 2587 kJ / 624 kcal (15 %)
Tłuszcz: 51,7 g (73,86 %) - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,4 g (22 %)
Węglowodany: 13,7 g (5,27 %)
Błonnik: 0,82 g (-)
Białko: 25,51 g (51,02 %)
Sól: 0,0004 g (0,07 %)
Potas: 611 mg (30,55 %)
Fosfor: 518 mg (74 %)
Żelazo: 9 mg (64,29 %)
Cynk: 4 mg (40 %)

 

Propozycja spożycia:
eksperci Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności szacują, że dla dorosłej osoby ilość pestek moreli nie powinna wynosić więcej niż 2 jądra pestek moreli.


Przechowywanie:

przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Kraj pochodzenia:
Chiny


Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
NATVITA PESTKA MORELI GORZKIEJ 160G

NATVITA PESTKA MORELI GORZKIEJ 160G

Jądra pestek moreli dostarczają wiele minerałów, pestki te mają wysoką zawartość między innymi magnezu, potasu, fosforu, żelaza i cynku

30 innych produktów w tej samej kategorii: