NANGA L-TEANINA 150MG 30SZT. Zobacz większe

NANGA L-TEANINA 150MG 30SZT.

Ocena 
mpn3692

17,00zł brutto

Badania wykazały, że L-teanina poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Ponadto, obniża poziom cholesterolu w osoczu krwi, dzięki czemu zaleca się jej stosowanie w profilaktyce chorób wieńcowych serca

Więcej szczegółów

Udostępnij

L-TEANINA 150MG 30SZT. – Suplement diety

L-teanina to aminokwas występujący wyłącznie w zielonej herbacie, który wykazuje korzystne działanie dla ludzkiego organizmu. W znacznej mierze to właśnie L-teanina odpowiada za smak zielonej herbaty. Walory smakowe to jednak nie wszystko. Stosowanie tego aminokwasu wspiera pracę mózgu, a także zwiększa wydajność nauki, poprzez eliminację nabytych zaburzeń pamięci. Ponadto, teanina poprawia nastrój i zmniejsza stres, poprzez zmniejszanie wydzielania kortyzolu, dlatego bywa stosowana jako naturalny środek na uspokojenie. Jej przyjmowanie zalecane jest również osobom, które chcą skupić się na treningu i wydłużyć czas ćwiczeń. Za co jeszcze jest doceniana? L-Teanina wpływa na obniżenie tkanki tłuszczowej i pomaga zwalczać uczucie przemęczenia. Zażywać ją powinny zatem osoby, którym zależy na zmniejszeniu bądź utrzymaniu dotychczasowej masy ciała. Ponadto L-teanina ze względu na działanie kojące, poprawia jakość snu.

 

Sposób użycia:
Zaleca się stosować jedną kapsułkę 1-2 razy dziennie. Nie zostało jednak ustalone konkretne dzienne spożycie. Należy jednak pamiętać, że suplement diety nie zastąpi zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. 1 kapsułka zawiera 150 mg L-teaniny.


Sposób przechowywania:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Długotrwałe stosowanie L-teaniny nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy jej używaniu w przypadku przyjmowania leków obniżających ciśnienie krwi bądź stymulujących układ nerwowy, ponieważ może obniżyć ich działanie. Ze względu na brak wystarczających informacji nie powinny jej przyjmować kobiet w ciąży i karmiące piersią. L-teanina może być łączona z kofeiną. Takie połączenie zwiększa sprawność umysłową.


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: