BONIMED, Cardiobonisan Ojca Grzegorza, 25 saszetek. Zobacz większe

BONIMED, Cardiobonisan Ojca Grzegorza, 25 saszetek.

Ocena 
mpn3357

17,00zł brutto

Suplement diety Cardiobonisan Ojca Grzegorza to mieszanka ziołowa w saszetkach do zaparzania, wspomagająca serce i układ krążenia.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Działanie

Suplement diety. Ze względu na zawartość kwiatostanu głogu preparat wspomaga pracę i ukrwienie mięśnia sercowego oraz utrzymanie prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi. Ze względu na zawartość ziela nawłoci i rdestu ptasiego preparat wspomaga wydalanie moczu i utrzymuje w zdrowiu drogi moczowe. Ze względu na zawartość liścia melisy, korzenia kozłka, szyszek chmielu, kwiatostanu głogu oraz ziela serdecznika łagodzi stres i ułatwia zasypianie.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki łagodnie uspokajające oraz wspomagające krążenie. Preparat jest zalecany w stanach łatwego męczenia się i w leczeniu wspomagającym początkowego okresu upośledzonej wydolności serca.

Przeciwwskazania-Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cardiobonisan mieszanka ziołowa skład - Ziele nawłoci 30%, Kwiatostan głogu 18,75%, Liść Melisy 18,75%, Ziele serdecznika 16,25%, Korzeń kozłka lekarskiego 6,25%, Ziela rdestu ptasiego 5%, Szyszka chmielu 5%.

Ciąża i laktacja-W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem preparatu należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Dawkowanie

Doustnie: 2 razy dziennie po jednej saszetce preparatu w postaci naparu. 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i zaparzać przez okres 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu; może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent:

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED.

34-300 Żywiec, ul.Stawowa 23. 

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
BONIMED, Cardiobonisan Ojca Grzegorza, 25 saszetek.

BONIMED, Cardiobonisan Ojca Grzegorza, 25 saszetek.

Suplement diety Cardiobonisan Ojca Grzegorza to mieszanka ziołowa w saszetkach do zaparzania, wspomagająca serce i układ krążenia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: