Promocja Solgar Żurawina Cran Flora, kapsułki, 60 Zobacz większe

Solgar Żurawina Cran Flora, kapsułki, 60

Ocena 
mpn3320

112,00zł brutto

-25,00zł

137,00zł brutto

Suplement diety. Cran Flara – Preparat Solgara zawiera pełnowartościowy koncentrat żurawiny wielkoowocowej, witaminę C w postaci nie kwasowej – Ester C oraz 6 miliardów żywych bakterii probiotycznych.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Opis:

Receptura preparatu uwzględnia następujące fakty naukowe:

Tylko synergistyczne działanie wszystkich związków zawartych w żurawinie zapobiega powstawaniu kolonii (osadzaniu się) E. Coli na ściankach pęcherza i dróg moczowych w organizmie ludzkim.

Witamina C – wzmacnia osłabiony układ odpornościowy, który walczy w tym czasie z infekcją.

Witamina C może zwiększać ilość bakterii probiotycznych Lactobacillus. Dodatkowo sama witamina C może również hamować rozwój bakterii E. Coli.

Żurawina i Witamina C działają synergistycznie – bioflawonoidy zawarte w pełnowartościowym wyciągu z żurawiny wspomagają wchłanianie i wychwyt witaminy C w organizmie.

Bakterie probiotyczne Lactobacillus (SD-5864) mają zdolność przetrwania w obecności żurawiny. Kolonizują jelita w jej obecności stanowiąc wsparcie budulcowe dla istniejącej zdrowej flory bakteryjnej, wzmacniając jednocześnie przewagę „drużyny zdrowych” w walce o pokarm z pasożytniczą florą jelitową, której zawsze towarzyszą różnego rodzaju szkodliwe bakterie.

Skład:

Dwie (2) kapsułki roślinne zawierają:

Żurawina (koncentrat 50:1)        800 mg

(równowartość 40 000 mg [40 g] świeżych owoców żurawiny)

Witamina C (askorbinian wapnia Ester-C®)         200 mg

L. Acidophilus    60 mg

(6 miliardów mikroorganizmów)

 

Naturalne substancje pomocnicze:

Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)

Substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

 

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

Zapewnia kurację: 30 dni

INFORMACJA ALERGICZNA:

Produkt nie zawiera: cukru, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produ­kowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

 

Producent:

Solgar Vitamin and Herbs

Leonia, N.J.

USA

Dystrybutor:

Solgar Polska Sp. z o.o.

ul.Skoroszewska 12

02-495 Warszawa

ważnosc 04.2019

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Solgar Żurawina Cran Flora, kapsułki, 60

Solgar Żurawina Cran Flora, kapsułki, 60

Suplement diety. Cran Flara – Preparat Solgara zawiera pełnowartościowy koncentrat żurawiny wielkoowocowej, witaminę C w postaci nie kwasowej – Ester C oraz 6 miliardów żywych bakterii probiotycznych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: